Wanda i Banda, KOMBI Łosowski, Lombard w Warszawie

Bilety na koncert Wanda i Banda, KOMBI Łosowski, Lombard w Warszawie - 24-03-2023

Koncert Wanda i Banda, KOMBI Łosowski, Lombard w Warszawie

Lombard , Wanda i Banda , Kombi Łosowski , Wanda

24.03.2023 17:00

Warszawa(Mazowieckie) - Progresja Music Zone


Legendarne zespoły Wanda i Banda, KOMBI Łosowski i Lombard, wyruszają we wspólną trasę koncertową, jak za dawnych lat!


Na koncertach, które rozpocznie, wielki zlot fanów w legendarnym klubie Progresja w Warszawie już 24 marca 2023 roku, kilka godzin, na żywo, wybrzmiewać będą hity wszech czasów, w oryginalnych aranżacjach, w znakomitym wykonaniu tych legendarnych gwiazd, w profesjonalnej multimedialnej oprawie. "Hi-fi - superstar", "Nie będę Julią", "Słodkiego, miłego życia", "Kochać Cię za późno", "Przeżyj to sam", "Szklana pogoda" to tylko kilka z tych, które na pewno zaśpiewacie razem z nimi. Nie zabraknie dawno nie słyszanych przebojów na koncertach, ale i muzycznych premier. 


Wspólny koncert tych trzech legendarnych zespołów, to nie lada gratka dla fanów polskiej muzyki lat '80. Wielu z nas przypomni sobie klimat muzycznych festiwali lat '80. Rodzice wraz ze swoimi dziećmi, starsi i młodsi, będą mieli okazję wsiąść do wehikułu czasu i poczuć tamtą niezapomnianą atmosferę. Koncert ma być zapowiedzią jesiennej trasy koncertowej zespołów, która bez wątpienia przejdzie do historii jako pierwsza, w której gospodarzami i współorganizatorami są legendy polskiej muzyki, zasłużone dla kultury polskiej zespoły rockowe w różnych odmianach i barwach tego gatunku. 


Misją naszych koncertów jest łączenie pokoleń, promocja muzyki autorskiej, granej na żywo przez oryginalnych wykonawców, a przy okazji, korzystając z popularności legendarnych zespołów: KOMBI Łosowski, Lombard, Wanda i Banda, stworzenie możliwości dla młodych, nowych twórców, grających muzykę autorską, do zaprezentowania się przed zgromadzoną publicznością na profesjonalnej, dużej scenie - mówią Organizatorzy.


To szansa zaistnienia debiutantów, zespołów grających w garażach i salach prób, piszących i komponujących do szuflady. Przez Internet można dziś zbudować nowe muzyczne marki, jednak Ci ludzie nie mają możliwości pokazania się na żywo, a to właśnie koncerty najlepiej weryfikują artystę i jego twórczość. Na rynku, szczególnie medialnym, jest ogromna oferta dla wokalistów śpiewających covery, niewielka dla zespołów grających muzykę autorską. Dlatego z pewnością w trakcie zarówno koncertu w Warszawie jak i całej trasy koncertowej towarzyszyć nam będą wybrane suporty w postaci młodych i utalentowanych zespołów.


Koncert tych 3 legendarnych zespołów, które swoim repertuarem tworzyły branże muzyczną w Polsce to z pewnością niezwykłe wydarzenie, którego nie można przegapić!


SUPPORT: Ostatni Dzień Lata
Ten zespół to dowód na to, że muzyka gitarowa ma się w Polsce świetnie, i już nie możemy się doczekać aż zaprezentują się na naszej scenie! Ostatni Dzień Lata to zespół założony przez młodych i zdolnych muzyków, których połączyła fascynacja sceną indie-rockową. Swoją debiutancką EPkę Stories znajomych EP zespół wydał 31 sierpnia 2022. Znalazły się na niej utwory zarejestrowane w domowym studiu w Bogdaszowicach. Jest to efekt 3 lat regularnych spotkań, podczas których zespół wyrobił własne brzmienie. 2022 rok zakończył support przed zespołem Karaś/Rogucki w warszawskim klubie Palladium oraz wyprzedanymi koncertami w klubach największych miast w Polsce. Minimalistyczna scenografia, przemyślany wizerunek, a także pozytywna energia dają efekt, obok którego nie można przejść obojętnie. Niedawno zespół ogłosił premierę singla "Kino Wolność" planowaną na 21.03. Utwór ten zapowiada także ich debiutancki długogrający album! Posłuchajcie i przyjdźcie to zobaczyć!

Jako organizatorzy wraz z zespołami Lombard, Wanda i Banda oraz KOMBI Łosowski od początku chcieliśmy by na naszym koncercie mógł zaprezentować się zespół, który w naszym wspólnym mniemaniu prezentuje sobą nie tylko świetną jakość muzyczną ale także kwintesencję tego, jak wygląda budowanie i życie w zespole. Bardzo się cieszymy, że to właśnie potocznie zwany ODL będzie mógł rozpocząć nasze wyjątkowe wydarzenie.

17:00 otwarcie bram
18:00 start koncertow
22:30 planowane zakończenie koncertów

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane