Młynarski – róbmy swoje! - Koncert : róbmy swoje -Młynarski Kameralnie w Polanicy Zdroju

Bilety na koncert Młynarski – róbmy swoje! - Koncert : róbmy swoje  -Młynarski Kameralnie w Polanicy Zdroju - 19-05-2023

Młynarski – róbmy swoje! - Koncert : róbmy swoje -Młynarski Kameralnie w Polanicy Zdroju

Młynarski

19.05.2023 19:00

Polanica Zdrój(Dolnośląskie) - TEATR ZDROJOWY


Kup bilet KupBilecik 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 52 dni

RÓBMY SWOJE - MŁYNARSKI KAMERALNIE* jest kolejnym projektem Izy Połońskiej i Leszka Kołodziejskiego, aranżera, kompozytora i akordeonisty. Po sukcesie POŁOŃSKA śpiewa OSIECKĄ, z którym objechali prawie całą Polskę  (w wersjach symfonicznych, kameralnych, bandowych) postanowili przybliżyć szerokiej Publiczności twórczość kolejnego Autora, którego piosenek już niestety nie sposób usłyszeć w Radio czy w TV.  Wśród znanych piosenek takich jak:
KOCHAM CIĘ ZYCIE!, MOJE SERCE TO JEST MUZYK, GRAM O WSZYSTKO, NIE MA JAK U MAMY, LA VALSE DU MAL  będzie można także usłyszeć te, które już zupełnie zostały zapomniane jak: DLACZEGO ONA, A NIE JA, czy TEN, O KTÓREGO MI CHODZI. Gościem specjalnym projektu jest *Zbigniew Zamachowski*. Patronat nad projektem objęła Fundacja im. Wojciecha Młynarskiego. Wykonawcy i Fundacja postawili sobie za zadanie przybliżenie Twórczości Genialnego Wojciecha Młynarskiego i w choć niewielkim stopniu zwrócenie uwagi, iż Wojciech Młynarski napisał kilka tysięcy znakomitych tekstów, a znana jest z tego zaledwie mała część, ok. 50 piosenek.


W projekcie biorą udział:
IZA POŁOŃSKA
ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI

Aranże - LESZEK KOŁODZIEJSKI
zespół w składzie: Leszek Kołodziejski - fortepian, akordeon

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl