Bryska - Z KODEM RABATOWYM 0GQ9JFACZMFW -10 ZŁ! w Częstochowie

Bilety na koncert Bryska - Z KODEM RABATOWYM 0GQ9JFACZMFW -10 ZŁ! w Częstochowie - 22-06-2023

Koncert Bryska - Z KODEM RABATOWYM 0GQ9JFACZMFW -10 ZŁ! w Częstochowie

Bryska

22.06.2023 19:00

Częstochowa(Śląskie) - Akademickie Centrum Kultury i Sportu-Klub Politechnik


Z KODEM RABATOWYM 0GQ9JFACZMFW -10 ZŁ!


Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze wokalistka Bryska wystąpi 13 maja w Akademickim Centrum Kultury Klub Politechnik. Artystka zadebiutowała w połowie roku 2021 i od tego czasu może pochwalić się większą ilością premier niż niejeden znany artysta. 22-Latka w swoich tekstach bawi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, nie szczędzi gorzkich słów swoim ex-om w balladach, w dynamicznych utworach porusza tematy, jakich na próżno szukać we współczesnym popie. Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że od jakiegoś czasu nucą je wszyscy.

Od kwietnia 2021 roku, kiedy zadebiutowała singlem 'naiwna', przyzwyczaiła fanów do regularnego wydawania nowej muzyki - czy to jako oficjalne single, t.zw. piosenki 'pomiędzy' czy remixy. Wszystkie z nich w tempie wręcz geometrycznym zdobywają coraz większe grono fanów. Jej największe hity to "lato (pocałuj mnie) (MANDEE Remix)" (aktualnie status Złotej Płyty) i "odbicie (Mark Neve Remix)" (Platynowa Płyta) - obie dotarły do 1 i 2. miejsca krajowego Airplaya (listy najczęściej odtwarzanych piosenek w radiach) a 'odbicie' było najczęściej wyszukiwaną piosenką w aplikacji Shazam przez 12 (!) tygodni. Bryska też otrzymała też nominację do Fryderyka w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, zagrała też świetnie przyjęte koncerty m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Równo rok od debiutu, 22 kwietnia 2022 r. ukazała się jej debiutancka płyta "moja ciemność" (CD/Deluxe/LP) poprzedzona winylową EP-ką "jestem bryska". Wśród 15 nowych utworów znalazł się też kolejny wielki hit bryskiej "mam kogoś lepszego" w remixie Skytecha (TOP4 Krajowego Airplaya). Jesienią '22 na rynek trafiła reedycja tej płyty - [moja ciemność]² - i od razu pokryła się Platyną. To z niej pochodzi przebój lata i najczęściej odtwarzana w wakacje piosenka w polskich radiach wg ZPAV! - "Samba" z duetem YouNotUs. Singlem promującym całe wydawnictwo jest kolejny przebój bryskiej - "kraksa".

Rok 2023 to mnóstwo nowej muzyki, którą artystka pisze z łatwością i publikuje tak często, że fani powinni czuć się bardzo zaopiekowani. Rusza też w swoją pierwszą własną trasę koncertową 'Nasze LOVESTORY Tour w ramach której zawita do 11 największych polskich miast. Latem planowane są też dalsze koncerty w najróżniejszych zakątkach kraju.


Najniższe ceny z ostatnich 30 dni: 149 zł i 99 zł.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl