MUSIC SQUARE GDYNIA - GUS GUS live

Bilety na koncert MUSIC SQUARE GDYNIA - GUS GUS live - 15-07-2023

Koncert MUSIC SQUARE GDYNIA - GUS GUS live

GusGus , Glasse , Fresh , Drwal , SARAPATA , Vacos Malcolm

15.07.2023 15:00

Gdynia(Pomorskie) - Music Square Gdynia


15.07.23 MUSIC SQUARE GDYNIA: GUSGUS live!

-GusGus live
-Sarapata
-Vacos Malcolm live
-Glasse
-Fresh
-dRWAL
-sobota 15.07.2023 Music Square, Skwer Kościuszki, Gdynia
-15:00-24:00
-Bilety w cenie 90/120/140 zł już w sprzedaży!


Koncert ulubionego zespołu nad samym morzem z zachodzącym słońcem w tle – oto przepis na muzyczne wydarzenie lata! Już 15 lipca w Gdyni nie zabraknie okazji do złapania pięknych chwil. Na Skwerze Kościuszki wystąpi znakomicie rozpoznawalny zespół z Islandii oraz najciekawsi przedstawiciele polskiej sceny klubowej. Oprócz wrażeń muzycznych pojawi się ogrom różnorakich doznań. Skwer Kościuszki zamieni się w Elektroniczny Piknik z rozbudowaną strefą gastronomiczną, która zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta kulinarne. Koncert GusGus w ramach Music Square to okazja do spędzenia całego lipcowego popołudnia w pięknym otoczeniu, w znakomitym stylu i przy wyśmienitej muzyce. Bilety są już w sprzedaży, a więcej szczegółów na temat wydarzenia pojawi się niebawem.

GusGus to jedni z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli sceny muzycznej Islandii na świecie. Słyną z eklektycznego, międzygatunkowego stylu łączącego kulturę klubową, pop przeszłości i elektroniczne brzmienia. Ta ekscentryczna grupa została zawiązana w latach 90. w Reykjaviku. Na przestrzeni lat jej skład ulegał częstym zmianom. W ostatnich latach przekształciła się w duet, który tworzą producent Birgir Thorarinsson oraz wokalista Daníel Ágúst. Latem 2021 roku ukazał się jedenasty album grupy, zatytułowany „Mobile Home”. To zachwycająca mieszanka electropopu i współczesnej muzyki klubowej. W Gdyni zespół wystąpi w pełnym składzie koncertowym, razem z wokalistką VÖK.

Oprócz GusGus, podczas Music Square usłyszymy polskich artystów podążających zbliżonymi tropami. Duet producencko-didżejski Sarapata zasłynął z owocnej współpracy z wieloma uznanymi nazwiskami krajowej sceny. Doskonale rozwinięte elektroniczne brzmienie, za które odpowiadają bracia Sarapata, nie pozwala słuchaczom spokojnie stać w miejscu. Z kolei duet Vacos Malcolm to reprezentanci „mrocznego i niepokojącego brzmienia, które zabiera w podróż w pustkę syntezatorowego nieznanego”. Vacos jest pomysłodawcą i współorganizatorem festiwalu Wisłoujście , a William Malcolm to amerykańsko-brytyjski wokalista, muzyk, kompozytor i producent wychowany w Polsce. Skład Music Square uzupełniają doświadczeni polscy didżeje Fresh, Glasse oraz dRWAL, którzy zadbają o odpowiednią ścieżkę dźwiękową dla upalnego gdyńskiego popołudnia. 15 lipca w Gdyni czeka nas apogeum letnich doznań!

Organizatorami wydarzenia są More Music Agency oraz Portobello Group.Powiązane