Tre Voci - Con Amore w Częstochowie

Bilety na koncert Tre Voci - Con Amore w Częstochowie - 23-06-2023

Koncert Tre Voci - Con Amore w Częstochowie

Tre Voci

23.06.2023 19:00

Częstochowa(Śląskie) - Filharmonia im. Bronisława Hubermana


Zapraszamy na "Con Amore", czyli wieczór wypełniony muzyką i dobrym humorem! Trzy wyjątkowe głosy podczas koncertu wyśpiewają najpiękniejsze utwory o miłości. Zgodnie z tytułem w programie królować będzie piosenka włoska, przeplatana utworami w języku hiszpańskim i francuskim. Nie zabraknie także evergreenów i gorących latynoskich rytmów!

Voytek "Soko" Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj to Tenorzy Nowej Generacji, koncertujący od 2015 r. pod nazwą TRE VOCI, co z włoskiego oznacza trzy głosy. Są pierwszym polskim zespołem reprezentującym gatunek classical crossover, spopularyzowany na całym świecie przez artystów takich jak Andrea Bocelli, Sarah Brightman czy Josh Groban. Znani z wielu występów telewizyjnych, zdobywcy Złotej Płyty w kategorii muzyka poważna łączą tenorowe brzmienia swoich głosów z przebojami muzyki popularnej. To fuzja klasyki, młodości, elegancji, niezwykłych głosów i dużej dawki humoru.

Ich najnowsza trasa koncertowa, "Con Amore", to kompilacja najpiękniejszych utworów o miłości i namiętności. Zabierz ukochaną osobę na koncert i dajcie się wspólnie porwać dźwiękom muzyki filmowej, romantycznym melodiom i ponadczasowym hitom. Podczas występu usłyszymy m.in. takie przeboje jak "Mambo Italiano", "Bésame Mucho", "Torna a Sorrento", "Il Mondo" czy słynne "Belle" z musicalu Notre Dame de Paris.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane