Myslovitz - Wszystkie narkotyki świata - Tour w Poznaniu

Bilety na koncert Myslovitz - Wszystkie narkotyki świata - Tour w Poznaniu - 18-11-2023

Koncert Myslovitz - Wszystkie narkotyki świata - Tour w Poznaniu

Myslovitz

18.11.2023 20:00

Poznań(Wielkopolskie) - Blue Note Jazz Club


Kup bilet Eventim 20:00 - Myslovitz - Wszystkie narkotyki świata - Tour

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 5 miesięcy
Do wydarzenia 53 dni
Działający od ponad 30 lat zespół Myslovitz to istna fabryka przebojów. Utwory takie jak „Długość dźwięku samotności”, „Dla Ciebie”, „My”, „Chłopcy”, „Scenariusz dla moich sąsiadów”, „Peggy Brown” czy „Z twarzą Marylin Monroe” i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich stacjach radiowych. 18 listopada 2023 roku zespół zagra w klubie Blue Note w Poznaniu w ramach trasy „Wszystkie narkotyki świata Tour” promującej najnowszy album zespołu.

W 2022 roku grupa obchodziła jubileusz 30-lecia działalności, a 3 marca 2023 roku miała miejsce premiera nowej, dziesiątej już płyty zespołu pt. „Wszystkie narkotyki świata“. Promują ją single: „Latawce” z gościnnym udziałem Kasi Golomskiej z zespołu ATLVNTA, „Wszystkie narkotyki świata” i „Miłość”.

Wszystkie narkotyki świata to zbiór 12 utworów układających się w jedną opowieść – pisze Natalia Nazar w serwisie kulturalnemedia.pl – Opowieść o miłości, nienawiści, pasji, sztuce, polityce, wojnach, inności, normalności, tolerancji i nietolerancji, otwartości, pogardzie, niezłomności, muzyce, poezji, prawdzie, kłamstwach, władzy, pieniądzach, alkoholu, narkotykach… o wszystkim, co rządzi współczesnym światem.Powiązane