KABE | ZABRZE HIP HOP NIGHT

Bilety na koncert KABE | ZABRZE HIP HOP NIGHT - 10-11-2023

Koncert KABE | ZABRZE HIP HOP NIGHT

Kabe

10.11.2023 20:00

Zabrze(Śląskie) - Niezależne Centrum Kultury Wiatrak


10/11/2023 KABE

Start:20:00
Wejście do klubu od:19:00

Bilety:
I pula promo 60 pln
...

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW:

- zakup ze strony klubowej - GOINGAPP - bilet elektroniczny przychodzi na maila.

- EMPIK

- w dniu koncertu od godz: 19:00

Kabe to polski raper wychowany w 95 departamencie na francuskim osiedlu, który posiada niezwykłe wyczucie publiki.
Debiutanckim albumem „Albinos” sporo namieszał, pokazując się jako świeżo brzmiący raper, który w tekstach mocno spaja wpływy francuskich i polskich osiedli. Niedawno narobił sporo szumu swoim transferem do wytwórni QueQuality, gdzie przygotowuje się do wydania nowej płyty, a jej zapowiedzią jest singiel „Nike Air Max”, który kręci świetne wyniki w sieci, a na Spotify dotarł do TOP30 najczęściej słuchanych utworów w Polsce.
Swoje kawałki nagrywa w charakterystycznym stylu łączącym polskie korzenie i zachodni klimat. Kabe ma na koncie trzy solowe albumy: Albinos, Mowgli i King Kong oraz Złote Przeboje nagrane w duecie z Miszelem.

Kabe to artysta, Jako jedną z najpopularniejszych piosenek wydanych przez Kabe można określić jego singiel "Albinos". Oprócz wyżej wymienionego singla, do listy piosenek Kabe wartych poznania należy dodać również "Uliczny styl" oraz "Skiety&Klapki".
Zaledwie parę miesięcy po premierze Albinosa Kabe nawiązał współpracę z Patrykiem Vegą, który zaproponował mu nagranie soundtracku do trailera jego filmu Kobiety mafii 2. Kabe podjął się wyzwania i wraz z kolegą po fachu, Sobotą, nagrali soundtrack, który podobnie jak jego poprzednie utwory okazał się świetną decyzją.
Na kolejną współpracę Kabe nie musiał długo czekać, ponieważ przyszła do niego już w 2019 roku, kiedy to razem z raperem Kizo nagrali piosenkę Skiety Klapki Remix. Jest to typowo wakacyjny utwór o zabarwieniu humorystycznym, który Spotify uzyskał ponad 25 mln wyświetleń.
To, co warto też wiedzieć, o karierze muzycznej Kabe, to fakt, że początkowo był on związany ze znaną wytwórnią muzyczną Stoprocent, jednak 21 stycznia 2020 roku, pojawił się jego kolejny singiel pod tytułem "Que Pasa" wydany we współpracy z Que Quality.

Klub CK Wiatrak

41-806 Zabrze, ul. Wolności 395

tel: + 48 880424128, +48 795489764

website: www.wiatrak.art.pl

Dołącz do nas na facebooku:

www.facebook.com/klubwiatrakPowiązane