Misthyrming, Darvaza, Helleruin, Wrang w Warszawie

Bilety na koncert Misthyrming, Darvaza, Helleruin, Wrang w Warszawie - 29-11-2023

Koncert Misthyrming, Darvaza, Helleruin, Wrang w Warszawie

Helleruin , Darvaza , Wrang , Misthyrming

29.11.2023 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Hydrozagadka
Left Hand Sounds zaprasza na jedyny polski przystanek wspólnej trasy Misthyrming i Darvaza, w Warszawie, 29 listopada 2023 roku! Towarzyszyć im będą Helleruin i Wrang.
Misthyrming
Darvaza
Helleruin
Wrang


Misthyrming (black metal, Islandia)

Jakość black metalu zdaje się wzrastać wraz ze wzrastającą szerokością geograficzną w kierunku północnym. W końcu Norwegia i Szwecja uchodzą za kraje, w których narodził i rozprzestrzenił się black metal.
Na północny zachód od Oslo leży Islandia, która, choć jest zdecydowanie mniejszym krajem, nie uchodzi za miejsce, w którym nie ma dobrej muzyki.
Misthyrming jest na to doskonałym przykładem. Mrok, izolacja i energia islandzkiego wulkanu to kwintesencja tego młodego kwartetu.
„Með hamri”, ostatni album grupy z 2022 roku zatrząsł globalną sceną black metalową, a ich styczniowy koncert w Polsce wraz z Ritual Death i Kringa, zapisał się złotymi zgłoskami na kartach polskich koncertów ekstremalnych.
Wpiszcie w kalendarz datę 29.12.2023, na pewno tego nie pożałujecie.

Misthyrming online:
https://www.facebook.com/Misthyrming
https://www.instagram.com/misthyrming/

"Med hamri" (Norma Evangelium Diaboli, 2022):
https://youtu.be/RxWW5VqnFrw

Allt sem eitt sinn blómstraði (live, 22.09.2019):
https://www.youtube.com/watch?v=rwmPByUs4sA


Darvaza (black metal, Włochy/Norwegia)

Międzynarodowy projekt, którego rdzeń tworzą Omega (m.in. Fides Inversa, Deathrow, Chaos Invocation) oraz Wraath (Ritual Death, Mare, Behexen, ex-One Tail, One Head).
W ciągu ośmiu lat istnienia, serwując klasyczny w formie i treści Black Metal, Darvaza wydała trzy minialbumy i pełny album – “Ascending into Perdition” (Terratur Possesions) ukazał się w 2022 r.
Ceremonialna atmosfera, wierność tradycyjnym wzorcom i zwierzęca energia na scenie – to jest właśnie kwintesencja black metalowych występów na żywo. Jeśli tego szukasz w muzyce, nie możesz ominąć występu Darvaza.

Darvaza online:
https://www.facebook.com/Darvaza.blackmetal/
https://www.instagram.com/darvaza_bm

“Ascending into Perdition" (Terratur Possessions, 2022):
https://youtu.be/jmpRuS4IWrg


Helleruin (black metal/Holandia)

Ten jednoosobowy projekt, który przez ostatnie lata przerodził się w pełnoprawny zespół występujący na żywo, to inicjatywa Carchosta, młodego multiinstrumentalisty.
Mimo zaledwie ośmioletniej kariery Helleruin zdążyło już wydać kilka Epek, splitów oraz jeden pełny album „War upon Man”, który w opinii wielu był jednym z najciekawszych black metalowych albumów 2021 roku.
To właśnie na tej trasie Helleruin promować będzie swój drugi pełnoprawny album, zatem szykujcie się na bardzo ciekawą i zróżnicowaną setlistę. Zespół koncertując w Polsce u boku takich zespołów jak Taake, czy Deströyer 666, pokazał, że wie jak gra się black metal.
Na pewno i tym razem zespół rozgrzeje deski warszawskiej Hydrozagadki do czerwoności.

Helleruin online:
https://www.facebook.com/Helleruin666
https://www.instagram.com/misthyrming/

„War upon Man” (New Era Productions, 2021)
https://youtu.be/TGzma7ej9_AWrang (black metal / Holandia)

Holenderski duet swoim zeszłorocznym albumem “De vaendrig” nie przebił się szczególnie do świadomości słuchaczy, a szkoda, bo ich muzyka jest jedną z tych perełek zaginionych w natłoku premier.
Muzyka Wrang to dynamiczne połączenie klasycznego black metalu z nutkami rockowymi, czyli idealny przepis na wybuchową mieszankę koncertową.
Zespół otworzy całe wydarzenie i gwarantujemy, że będzie to godne otwarcie.

Wrang online:
https://www.facebook.com/wrangblackmetal
https://wrang.bandcamp.com/album/de-vaendrig-2

“De Vaendrig” (Dominance of Darkness Records, 2022)
https://www.youtube.com/watch?v=uE-NvKNWSP4


Regulamin wydarzenia: 
https://lefthandsounds.org/