Made in Warsaw - Purple Day - Polski Dzień Purpury - 55-lecie Deep Purple w Warszawie

Bilety na koncert Made in Warsaw - Purple Day  - Polski Dzień Purpury - 55-lecie Deep Purple w Warszawie - 12-11-2023

Koncert Made in Warsaw - Purple Day - Polski Dzień Purpury - 55-lecie Deep Purple w Warszawie

Made in Warsaw

12.11.2023 18:30

Warszawa(Mazowieckie) - Terminal Kultury


Coroczne spotkanie fanów Deep Purple przybiera tym razem nową formę - Purple Day czyli Polskiego Dnia Purpury! W tym roku obchodzimy 55-lecie działalności Deep Purple i właśnie z tej okazji zespół Made in Warsaw zaprasza na nową odsłonę swojej sztandarowej imprezy!

Purple Day to bezpośredni spadkobierca Memoriału Jona Lorda - cyklu koncertów, które przez ponad dekadę były ideą łączenia zarówno słuchaczy klasycznego hard rocka jak i muzyków, czasami pochodzących z odmiennych artystycznie światów, w celu wspólnej celebracji twórczości Jona Lorda oraz pozostałych członków "Purpurowej Rodziny". Przez 11 edycji Made in Warsaw gościł na scenie czołówkę polskiego rocka i nie tylko rocka, pojawiali się także goście zagraniczni. I tą formułą charakteryzować będzie się także Purple Day. Niezmiennie będzie to po prostu Święto Muzyki, tej najbardziej szlachetnej, pełnej emocji i niesamowitej siły - muzyki wszystkich odcieni Purpury.

Purple Day 2023 odbędzie się w niedzielę 12 listopada w warszawskim Terminalu Kultury Gocław. Zapewniamy miejsca zarówno siedzące jak i stojące. Wcześniejszy start imprezy (ok 18:30/19:00) sprawi, że słuchacze w każdym wieku będą mogli uczestniczyć w koncercie tak jak w niedzielnym wyjściu do teatru, bez szwanku dla jakości dnia następnego.

Made in Warsaw to pierwszy w Polsce profesjonalny "tribute band" zespołu Deep Purple. Od ponad dekady zatapiamy się w purpurowe dźwięki, zapraszając fanów tej muzyki w niesamowitą podróż po dekadach twórczości zarówno Purpli jak i Rainbow. Oprócz własnej imprezy - Memoriału Jona Lorda - organizujemy klubowe koncerty w całej Polsce, a także występujemy na scenach festiwali. 


Goście specjalni:
Jerzy Styczyński (Dżem)
Grzegorz Kupczyk (CETI)
Michał Łapaj (Riverside)
Mateusz Owczarek (Lion Shepherd)
Ula Fryzka (Styczyński & Fryzka)

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl