LEKKO FESTIWAL 2023


“Łap ulotne melodie, śnij na jawie, zasmakuj beztroskich chwil i poczuj się lekko!”.

Już trzeci raz zapraszamy Was do spędzenia czasu z przyjaciółmi, muzyką i naturą podczas Festiwalu Lekko, który odbędzie się 15 lipca w podwarszawskich Markach. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem “Poczuj się lekko” i obiecuje spełnić tę obietnicę wielozmysłowo. Współorganizatorem wydarzenia jest Health Labs Care, co zapowiada dodatkowe atrakcje dla ducha i ciała.

Spotykamy się w magicznej, zielonej, wolnej przestrzeni Cicha 23 w Markach, by celebrować życie zgodne z naturą. Bez pośpiechu, wśród traw i lasu, z lekką energią płynącą ze sceny.

Dobrym brzmieniem nasycą przestrzeń Natalia Przybysz, Mela Koteluk, Ofelia&Karaś i Maciej Musiałowski. Ich koncerty to naturalna dawka endorfin.

W klimat wprowadzą Was sety didżejskie i customowe ciasteczko z wróżbą. Dalej będzie tylko ciekawiej. Jeśli na trawie czujecie się błogo w każdej pozycji to czekać na Was będą zajęcia slow jogi, warsztaty oraz ciekawe panele dyskusyjne. A to tylko początek atrakcji dla ducha i ciała! Festiwalowa przestrzeń zapewni przyjemne momenty wszystkim swoim gościom, niezależnie od wieku.

Organizatorem Festiwalu Lekko jest Good Taste Production we współpracy z Health Labs Care.Powiązane