Felicjan Andrzejczak "Nie żałuję niczego" w Białymstoku

Bilety na koncert Felicjan Andrzejczak "Nie żałuję niczego" w Białymstoku - 24-03-2024

Koncert Felicjan Andrzejczak "Nie żałuję niczego" w Białymstoku

Felicjan Andrzejczak

24.03.2024 18:00

Białystok(Podlaskie) - Pub 6-Ścian


Zapraszamy na niezwykłą trasę koncertową - Felicjan Andrzejczak „NIE ŻAŁUJĘ NICZEGO”.

Felicjan Andrzejczak jest doskonale znanym, jednym z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce, który niezmiennie od lat występuje na najważniejszych wydarzeniach medialnych w kraju, wykonując wielki przebój, jakim bez wątpienia jest: „Jolka, Jolka pamiętasz”. W minionym roku Artysta świętował 40 lecie „Jolki” podczas ogólnopolskiej trasy koncertowej. W tym roku przyszedł czas na niezwykłą trasę koncertową związaną z promocją nowego albumy. W marcu ukazał się singiel „Nie żałuję niczego”, pokazujący nieprzerwaną moc unikatowego głosu Artysty.

Felicjan Andrzejczak, dobrał grono najlepszych muzyków polskiej estrady oraz wielu topowych gości! Brzmienie instrumentalne, aranżacje wraz z niezwykłym głosem Felicjana Andrzejczak to dawka potężnej energii, wytworzona przez muzyczne osobowości sceniczne. Tego po prostu trzeba doświadczyć i zabrać z wydarzenia ze sobą piękne wspomnienia na zawsze!

Podczas niezwykłych zaplanowanych koncertów usłyszycie znane pokoleniom i wykonywane przez Felicjana Andrzejczaka, m.in.: „Czas Ołowiu”, czy „Noc Komety”, ale także przede wszystkim piosenki z nowej płyty i oczywiście wielki przebój „Jolka, Jolka pamiętasz”.

Klimat przygotowany przez Artystę oraz wybitnych muzyków towarzyszących Felicjanowi Andrzejczakowi, a także przygotowana na to muzyczne widowisko gra świateł i dźwięków przeniosą Was w niezwykłą muzyczną podróż. Warto uczestniczyć wyjątkowej trasie!Powiązane