The Prodigy w Poznaniu

Bilety na koncert The Prodigy w Poznaniu - 06-12-2023

Koncert The Prodigy w Poznaniu

The Prodigy

06.12.2023 18:00

Poznań(Wielkopolskie) - Międzynarodowe Targi Poznańskie - Hala nr 3A


Organizatorem wydarzenia jest Live Nation Sp. z o.o.


The Prodigy ogłosili trasę koncertową po Europie na listopad i grudzień – “Army of the Ants Tour 2023”. Dziesięciodniowa trasa podnosi poprzeczkę i przenosi Liama H i Maxima z powrotem na areny.


Angielska trasa koncertowa z 22 lipca, podczas której wystąpili na trzech koncertach w londyńskiej O2 Academy Brixton, była ich pierwszą bez brata, legendarnego Keitha Flinta. Sposób, w jaki Liam H i Maxim włączyli i oddali hołd wiecznej spuściźnie Keitha podczas występu na żywo, był naprawdę niesamowity. Spotkało się to z ogromnym wsparciem i miłością rzeszy fanów w całym kraju.


Z solidną wiosenną i letnią serią koncertów na międzynarodowych festiwalach, zespół z niecierpliwością czeka na ponowne przeniesienie ognia do kluczowych europejskich miast. Rozpoczną w Luksemburgu 28 listopada, a następnie odwiedzą Ziggo Dome Amsterdam, Dusseldorf, Berlin, Frankfurt, Stuttgart, Kopenhagę, Poznań i Pragę, kończąc europejską trasę w Paryżu w niedzielę 10 grudnia.


Liam H. powiedział:


"ARMY OF THE ANTS’ IS A CALLING TO THE PRODIGY PEOPLES , WE’RE COMIN BACK FOR U THE ONLY WAY WE KNOW , FULL ATTACK MODE , DOUBLE BARREL … “.Powiązane