Halina Mlynkova - Najpiękniejsze kolędy i nie tylko w Szczecinie

Bilety na koncert Halina Mlynkova - Najpiękniejsze kolędy i nie tylko w Szczecinie - 28-12-2023

Koncert Halina Mlynkova - Najpiękniejsze kolędy i nie tylko w Szczecinie

Halina Mlynkova

28.12.2023 19:00

Szczecin(Zachodniopomorskie) - Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie


Kup bilet KupBilecik 19:00

Kup bilet Biletyna 19:00

Kup bilet Biletomat 19:00 - Kategoria II

Kup bilet eBilet 19:00 - Halina Mlynkova - Najpiękniejsze kolędy i nie tylko

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 4 miesięcy
Do wydarzenia 23 dni

Tajemnicza i niezwykle utalentowana Halina Mlynkova, znana ze swojej wyjątkowej wrażliwości muzycznej, serdecznie zaprasza na niezapomniany koncert świąteczny. Piosenki artystki nabierają barw ludowych tradycji, a jej ciepły głos nadaje wyjątkowego charakteru znanym pieśniom.

Halina Młynkowa wykona podczas koncertu wiele ukochanych kolęd w niepowtarzalnych aranżacjach. Wokalistka zaśpiewa ze sceny takie perełki jak „Cicha noc”, „Gdy śliczna Panna” czy „Adeste Fideles” – jedną z najstarszych znanych kolęd. Nie zabraknie także utworu „Po kolędzie” ze słowami Władysława Młynka, ojca artystki, z muzyką autorstwa samej Haliny Mlynkowej.

Podczas koncertu usłyszymy także świąteczny przebój „Będzie biało”, który zyskał ogromną popularność w 2022 roku, będąc częścią kampanii RMF Classic „Najpiękniejsza Muzyka na Święta”. Tekst do utworu napisał Artur Andrus, a muzykę skomponował Marcin Kindla.

Dołączcie do nas podczas tego wyjątkowego koncertu, który sprawi, że poczujecie magię Świąt Bożego Narodzenia w każdej nucie i dźwięku.Powiązane