MAD SIN w Zabrzu

Bilety na koncert MAD SIN w Zabrzu - 17-11-2023

Koncert MAD SIN w Zabrzu

Mad Sin

17.11.2023 20:00

Zabrze(Śląskie) - Niezależne Centrum Kultury Wiatrak


 

17/11/2023: MAD SIN - ODWOŁANY!

Z przykrością informujemy, że z powodu bardzo małego zainteresowania, koncert zespołu Mad Sin, który mial odbyć się w ten piątek, tj. 17.11.2023r. zostaje odwołany.

Mamy nadzieję, że uda Nam się zobaczyć w innym terminie w przyszłości!

Przepraszamy!

Wszystkie zakupione dotychczas bilety można zwracać w miejscu ich zakupu zgodnie z regulaminem bileterii.

 


MAD SIN - gwiazda psychobilly w klubie CK Wiatrak!
Zespół ma obecnie status kultowy i liczne grono fanów na całym świecie, z których najwierniejsi zrzeszeni są w fan-clubie Sindicate.
Polska publiczność pokochała Mad Sin nie tylko za sprawą znakomitych płyt, ale również dzięki koncertowi w zabrzańskim Wiatraku (luty 2009).

MAD SIN to jeden z czołowych europejskich zespołów psychobilly założony został w 1987 roku przez trójkę przyjaciół, zarabiających na życie jako uliczni muzycy grający rockabilly, bluesa i country. Fani punk rocka i psychobilly żyjący z dnia na dzień na berlińskich ulicach już wkrótce stali się znani dzięki szalonym koncertom w kiepskich barach i na squatach.
W 1988 roku ukazała się pierwsza klasyczna płyta Mad Sin - Chills & Thrills in a Drama of Mad Sin & Mystery. Dzięki kolejnym wydawnictwom i wielu koncertom zespół dołączył do czołówki światowej sceny. Przełomowa okazała się płyta God Save the Sin, wydana w 1996 roku przez holenderską firmę Count Orlok, na której Mad Sin w rewelacyjny sposób połączył psychobilly, rockabilly, punk rock i hardcore. Wkrótce zaczęli też występować na wspólnych koncertach z tak legendarnymi zespołami jak Faith No More, Gwar, Misfits, Suicidal Tendencies, Meteors i wieloma innymi.
Niebywała energia i niesamowity image muzyków sprawiają, że koncert Mad Sin to niezapomniane rocknrollowe widowisko. W odróżnieniu od większości zespołów psychobilly teksty Mad Sin często dotyczą polityki i problemów społecznych, jednak nawet poważne tematy podane są z dużą dozą czarnego humoru i stylistyki rodem z horrorów.
Mad Sin to naspeedowany Stray Cats pomieszany z Misfits, Samhain i Motorhead na wspólnej balandze z psychotycznym Elvisem z lat 50!Klub CK Wiatrak
41-806 Zabrze, ul. Wolności 395
tel: + 48 880424128, +48 795489764
www.wiatrak.art.pl
Dołącz do nas na facebooku:
www.facebook.com/klubwiatrakPowiązane