Era śpiewu. Warmia Mazury - Gwiazdy i Chóry w Olsztynie

Bilety na koncert Era śpiewu. Warmia Mazury - Gwiazdy i Chóry w Olsztynie - 13-10-2023

Koncert Era śpiewu. Warmia Mazury - Gwiazdy i Chóry w Olsztynie

Renata Przemyk , Kamil Bednarek , Natalia Przybysz , Piotr Cugowski , Dana Vynnytska

13.10.2023 19:00

Olsztyn(Warmińsko-mazurskie) - Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. F. Nowowiejskiego


Era śpiewu. Warmia Mazury – Gwiazdy i Chóry
Kamil Bednarek, Piotr Cugowski, Renata Przemyk, Natalia Przybysz i Dana Vynnytska zabiorą nas w absolutnie wyjątkową i niepowtarzalną podróż muzyczną. Zaśpiewają piosenki, które znamy i kochamy z towarzyszeniem zjawiskowego olsztyńskiego Chóru ProForma Projekt pod dyrekcją prof. Marcina Wawruka, beatbox’era Zgasa a instrumentarium ograniczy się do nielicznych perkusyjnych „przeszkadzajek”.
Ten projekt to udany muzyczny eksperyment oparty o najlepszy instrument, jaki mamy do dyspozycji, czyli ludzki głos. Znakomite aranżacje nadają rozrywkowym kompozycjom swego rodzaju szlachetności a efekt zadziwia, zaskakuje i porywa.
Trudno opisać emocje, które towarzyszą temu absolutnie wyjątkowemu wydarzeniu artystycznemu. Tak po stronie publiczności, jak i śpiewaków. Trudno też opisać efekt zderzenia tak – zdawać by się mogło – odległych światów muzycznych. To po prostu trzeba usłyszeć i zobaczyć.
Nie musimy kochać chórów, by zapamiętać ten koncert do końca życia, bo okaże się, że CHÓRY SĄ FAJNE i mogą wszystko. Także melomani mogą z niego czerpać pełnymi garściami. Ten koncert to wydarzenie dla każdego, w pełni eklektyczne, w którym każdy element jest wartością wyjątkową, wydarzenie na najwyższym poziomie artystycznym a zarazem doskonała rozrywka.Powiązane