Dziadek do Orzechów - Królewski Balet Klasyczny w Toruniu

Koncert Dziadek do Orzechów - Królewski Balet Klasyczny w Toruniu - 16-12-2023

Koncert Dziadek do Orzechów - Królewski Balet Klasyczny w Toruniu

TORUŃSKA ORKIESTRA SYMFONICZNA , Wojciech Rodek , Królewski Balet Klasyczny

16.12.2023 16:00

Toruń(Kujawsko-pomorskie) - CKK Jordanki


Zapraszamy na niezapomniany spektakl baletowy "Dziadek do Orzechów"! To klasyczna opowieść, która zachwyci zarówno miłośników baletu, jak i osoby szukające niezapomnianych wrażeń kulturalnych.
Historia rozpoczyna się w Wigilię Bożego Narodzenia, gdy młoda dziewczynka o imieniu Klara otrzymuje od swojego dziadka tajemniczy prezent. Kiedy wszyscy zasną, zabawka ożywa, a Dziadek do Orzechów staje się prawdziwym księciem i zabiera Klarę do magicznego świata. Tam Klara spotyka cukrową wróżkę, walczące miotłami myszy, piękne baletnice oraz magiczne postacie z różnych krain.
Niezwykłe kostiumy, zapierające dech w piersiach układy taneczne oraz wyjątkowa muzyka Piotra Czajkowskiego sprawiają, że ten baletowy spektakl jest jednym z najbardziej wyczekiwanych przez naszą publiczność. To dzieło sztuki, które zrobi na Tobie ogromne wrażenie i pozostawi niezapomniane wspomnienia.
Nie przegap okazji, by zobaczyć "Dziadka do Orzechów" na własne oczy! To spektakl, który wciągnie Cię w magiczną, zimową atmosferę i pozwoli na chwilę przenieść się do innego świata.