Koncert Trzech Tenorów - VINCERO w Śremie

Bilety na koncert Trzech Tenorów - VINCERO w Śremie - 29-10-2023

Koncert Trzech Tenorów - VINCERO w Śremie

Bartosz Kuczyk , Mirosław Niewiadomski , Mariusz Ruta , Tenorzy Vincero

29.10.2023 16:00

Śrem(Wielkopolskie) - Sala widowiskowa Muzeum Śremskiego


Zapraszamy do sali widowiskowej Muzeum Śremskiego na koncert formacji Vincero czyli Trzech Tenorów - Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski, Mariusz Ruta.

Trzech Mężczyzn, których jednoczy pasja śpiewu, poczucie humoru i pozasceniczna przyjaźń, przenosząca się na scenę. Zdarza się, że podczas koncertu wykonawcy nie szczędzą sobie wzajemnie żartów i uwag na swój temat. Podstawą jest interakcja z publicznością, a wszystko oparte na repertuarze dobranym w taki sposób, aby obok klasycznych arii operetkowych czy operowych rozbrzmiewały przeboje muzyki rozrywkowej, arie włoskie, piosenki Elvisa Presleya czy Franka Sinatry – krótko mówiąc: pozytywna mieszanka muzyczna. I co najważniejsze, publiczność nie tylko słucha, ale przede wszystkim śpiewa z wykonawcami i dobrze się bawi, dzięki lekkiej i dostosowanej do danej chwili konferansjerce.

Wspólne lata na scenie zaowocowały setkami koncertów, czy to z zespołem, orkiestrą czy podkładami orkiestrowymi. Odnajdują się zarówno na scenach oper czy filharmonii, by następnego dnia bawić się i czerpać radość z występu w małej wiejskiej sali czy w plenerze.

Kochają śpiew, publiczność i dobrą zabawę. Obojętnie czy przebierają się w klimatyzowanej garderobie czy w namiocie – zawsze są tacy sami: pogodni, uśmiechnięci i znakomicie śpiewający.

Nie istnieją dla nich przeciwności podczas występu, oni zmieniają je w atrybuty chwili. Po prostu zawsze są na 100%.

Każdy koncert VINCERO Trzech Tenorów to wyjątkowe wydarzenie łączące w sobie muzykę klasyczną, popularną i rozrywkową. Koncert, w którym Mariusz Ruta, Bartosz Kuczyk i Mirosław Niewiadomski zapraszają Państwa do krainy swoich ukochanych melodii. Słowem wspaniała muzyka i znakomita zabawa, nieraz bowiem zdarza się, że publiczność podczas koncertów śpiewa wraz z wykonawcami.

Bilety w cenie 80 zł/osobę do nabycia w kasie Kinoteatru Słonko, BOK ŚOK oraz poprzez serwis Bilety24.pl.

Bilety grupowe - powyżej 10 osób/70 zł za osobę do nabycia w kasie Kinoteatru Słonko oraz BOK ŚOK.

Do zobaczenia.

*******