Spontaneous Live Series - SLS. VOL. 50 Flamingo (Chris Heenan / Adam Pultz Melbye / Christian Windfeld) w Poznaniu

Bilety na koncert Spontaneous Live Series - SLS. VOL. 50 Flamingo (Chris Heenan / Adam Pultz Melbye / Christian Windfeld) w Poznaniu - 22-09-2023

Koncert Spontaneous Live Series - SLS. VOL. 50 Flamingo (Chris Heenan / Adam Pultz Melbye / Christian Windfeld) w Poznaniu

Adam Pultz Melbye

22.09.2023 20:00

Poznań(Wielkopolskie) - Dragon


SLS. VOL. 50 Flamingo (Chris Heenan / Adam Pultz Melbye / Christian Windfeld). Zapraszamy na koncert w ramach cyklu "Spontaneous Live Series", organizowanego przez Dragon Social Club i Trybunę Muzyki Spontanicznej.


Patronat medialny - Radio Afera
Partner koncertów - Moon Hostel Poznań
Dragon Social Club / godz. 20:00 / Scena MDK

Bilety:
Przedsprzedaż - 35 zł
Ulgowy przedsprzedaż (studenci / uczniowie / 60+) - 25 zł*

* po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej, legitymacji uczniowskiej lub dowodu osobistego w przypadku 60+.


Złoty jubileusz naszego spontanicznego cyklu koncertowego świętować będziemy w… akustycznej ciszy i głębi klarnetu kontrabasowego, wzmocnionego sprzężeniem zwrotnym kontrabasu i werbla doposażonego w tajemnicze obiekty. Duńsko-amerykańskie trio Flamingo dotrze do nas z multikulturowego Berlina i definitywnie zapanuje nad naszymi receptorami słuchu i wzroku. Post-akustyczne neverending story, podróż jedyna w swoim rodzaju.


Flamingo Trio:
Chris Heenan - klarnet kontrabasowy
Adam Pultz Melbye - FAAB (kontrabas wzmocniony sprzężeniem zwrotnym)
Christian Windfeld - werbel i obiekty

Adam Pultz Melbye, to duński kontrabasista, kompozytor i improwizator działający w obszarze brzmienia akustycznego i elektronicznego. Twórczość Adama obejmuje występy na żywo, instalacje dźwiękowe, oprawa muzyczna do tańca, teatru, filmu, multimediów, rzeźby, projektowania algorytmicznego i budowy instrumentów. Występował i wystawiał swoje prace w Europie, Australii, USA i Japonii, pojawiając się na blisko pięćdziesięciu albumach. Adam często występuje z półautonomicznymi systemami sprzężenia zwrotnego, takimi jak FAAB (Feedback-Actuated Augmented Bass) - kontrabas ze sprzężeniem zwrotnym stworzony we współpracy z Halldòrem Ùlfarssonem.


Chris Heenan jest amerykańskim kompozytorem/wykonawcą i twórcą muzyki eksperymentalnej, mieszkającym w Berlinie. Występuje na saksofonach, klarnecie basowym, klarnecie kontrabasowym i syntezatorze analogowym, zarówno solo, jak i w dużych grupach. Heenan wykorzystuje te instrumenty do badania nowych form muzycznych, hałasu i improwizacji, zarówno w swojej twórczości solowej, jak i we współpracy z kompozytorami i wykonawcami, takimi jak muzycy, tancerze i artyści wizualni.


Christian Windfeld, to duński perkusista/perkusjonalista, posiadający bogate doświadczenia na polach wielu stylistyk - od akademickiej klasyki po swobodne, dźwiękowe, elektroakustyczne eksploracje.

Zapraszamy!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl