Hope - Koncert Hope, Nagły Atak Spawacza, Tassack, .bHP w Poznaniu

Bilety na koncert Hope - Koncert Hope, Nagły Atak Spawacza, Tassack, .bHP w Poznaniu - 25-11-2023

Hope - Koncert Hope, Nagły Atak Spawacza, Tassack, .bHP w Poznaniu

HOPE , Nagły Atak Spawacza , Tassack , .bHP

25.11.2023 18:00

Poznań(Wielkopolskie) - 2progi


Zapraszamy na wspólny koncert zespołów Hope, Nagły Atak Spawacza, Tassack, oraz .bHP. Początkowo występ zespołów Nagły Atak Spawacza, Tassack oraz .bHP miał się odbyć w poznańskim klubie Dragon. Po połączeniu sił z planowanym koncertem poznańskiego zespołu HOPE, postanowiliśmy przenieść wydarzenie do większej przestrzeni i odbędzie się ono w Klubie 2Progi.

Plan wydarzenia:
18:00 - otwarcie drzwi
18:30 - .bHP
19:20 - Tassack
20:10 - Hope
21:30 - Nagły Atak Spawacza


Nagły Atak Spawacza - kultowa poznańska formacja hip-hopowa, powstała w 1994 roku, wykonująca szeroko pojęty Hardcore Rap. Czy jest ktoś kto nie słyszał nigdy "AntyLiroya", bądź kultowej płyty "Brat Juzef"? 25. listopada Spawacze wystąpią w składzie Kaczmi, Małpa, Dj Jaxon i Fazi! Będzie to pierwszy od około 12 lat koncert tej formacji, na którym pojawi się Fazi!


Hope - poznańska formacja tworząca muzykę z gatunków rapcore i nu metal. W utworach można odnaleźć sporo inspiracji takimi zespołami jak Korn czy Limp Bizkit. Muzyka zespołu charakteryzuje się bardzo energicznym i pozytywnym przekazem trafiającym do dość szerokiej grupy odbiorców.

Tassack - zwariowany i szalony Crossover/Thrash pochodzący ze wsi Budzyń. Poznań to ich drugi dom! Totalnie energiczne koncerty i duża dawka pozytywnego humoru to właśnie TSCK!

.bHP - dość młoda grupa, pochodząca z Warszawy, wykonująca grająca nu metal! Na koncie posiadają mocarny debiut, który zaprezentują na swoim pierwszym w historii występie w Poznaniu! Energia, którą dysponują zmiecie wszystkich, który odważą się wpaść pod scenę!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl