GIBBS - SAFE TOUR - KRAKÓW

Bilety na koncert GIBBS - SAFE TOUR - KRAKÓW - 08-12-2023

Koncert GIBBS - SAFE TOUR - KRAKÓW

GIBBS

08.12.2023 20:00

Kraków(Małopolskie) - Klub Studio


Premiera nowej płyty Gibbsa zbliża się wielkimi krokami, a jego nadchodząca trasa koncertowa zapowiada się jako niezapomniane wydarzenie dla fanów muzyki. Ten utalentowany artysta, który ma na swoim koncie setki udanych koncertów, zawsze potrafi dostarczyć niezapomnianych chwil i wycisnąć z każdej publiczności maksimum energii.

To nie tylko muzyka, ale także teksty i przekaz, które przemyca Gibbs w swoich utworach, przyciągają fanów, którzy chcą podzielić tę niepowtarzalną chwilą na koncercie. Jego utwory są pełne emocji, od odważnych refleksji po przykuwające uwagę opowieści. To właśnie ta autentyczność i szczerość w tworzeniu muzyki, której możemy spodziewać się podczas koncertu Gibbsa, przyciąga tłumy.

Co sprawia, że koncerty Gibbsa są tak wyjątkowe? To przede wszystkim jego umiejętność łączenia różnych stylów i inspiracji muzycznych, co sprawia, że jego występy są zawsze pełne niespodzianek. Bez względu na to, czy jest to nowy utwór czy klasyka, Gibbs potrafi wciągnąć publiczność od pierwszych dźwięków.

Wszędzie otwarcie bram 18:00

Koncert: 20:00

Wiek:

<16 - udział w koncercie mozliwy tylko pod opieką opiekuna prawnego

16-18 - wymagana pisemna zgoda na uczestnictwo od opiekuna prawnego