PRZEGLĄD SOLISTÓW KABARETOWYCH w Szczecinie

Bilety na koncert PRZEGLĄD SOLISTÓW KABARETOWYCH w Szczecinie - 30-11-2023

Koncert PRZEGLĄD SOLISTÓW KABARETOWYCH w Szczecinie

Ścibor Szpak , Antoni Gorgoń Grucha , Kucharz Maciej

30.11.2023 18:00

Szczecin(Zachodniopomorskie) - Dom Kultury Słowianin - DK


Zapraszamy na niezapomniany wieczór pełen śmiechu i rozrywki w ramach inauguracji 17. Festiwalu Komedii SZPAK.

Przegląd Solistów Kabaretowych to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego będziemy mieli okazję gościć trzech wybitnych artystów sceny kabaretowej. Przegląd Solistów Kabaretowych to niezwykła okazja do przywitania na “szpaczej” scenie trzech doskonałych artystów kabaretowych.

Wystąpią dla Was:

1. Ścibor Szpak - Doktor absurdu, to prawdziwy weteran kabaretu, którego niepowtarzalny talent do wywoływania salw śmiechu przyciąga fanów z całego kraju. 

Wrocławsko-krakowski komik określający się hasłem – „stand up dla przeciwników stand upu i kabaret dla znudzonych kabaretem”. Laureat największych polskich festiwali kabaretowych, tekściarz, twórca piosenek. Zawodowy dyrektor kreatywny w agencji reklamowej .

We Wrocławiu odcisnął swoje wyraźne piętno, wprowadzając do miasta w 2005 roku krasnoludki. 

2. Kucharz Maciej - Zaskakujący, kreatywny i niezwykle dowcipny. Zdobył sławę w Internecie swoimi brawurowymi filmikami na Tik toku i Instagramie, a teraz będzie bawił widzów na żywo podczas 17. Festiwalu Komedii SZPAK! 

Kucharz Maciej jest zawodowym komikiem i kucharzem od 16 lat. W czasie występu pokazuje kuchnię od kuchni, dzięki czemu żarty żrą jak publiczność która dostaje do spróbowania w czasie występu specjalnie stworzone dla nich danie. Maciej Udowadnia np. dlaczego ziemniaki zmieniły jego życie i życie wszystkich rodaków. 

W czasie programu na żywo gotuje i finalnie daje skosztować kilka porcji swoich wiktuałów.

3. Antoni Gorgoń Grucha - Niezastąpiony na scenie kabaretowej, dlatego nie mogło go zabraknąć podczas tegorocznego SZPAKA!

Postać komediowa, występuje z autorskim programem,  kaszkiet i marynarka to jego znaki rozpoznawcze. Jeden z najpopularniejszych solistów kabaretowych młodego pokolenia. Nie szczędzi mocnych słów na polu życia publicznego, kultury i sztuki, stroni od polityki.

Zaskakujący, kontrowersyjny do bólu, wytyka błędy i mówi to co chcielibyście usłyszeć, ale boicie się powiedzieć. 

Bilety:
Przedsprzedaż: 40 zł
W dniu wydarzenia: 50 zł.

Nie zwlekaj z zakupem biletu, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona! To wyjątkowa okazja, by spędzić wieczór w gronie utalentowanych artystów kabaretowych i przeżyć niezapomniane chwile pełne śmiechu i rozrywki na jedynym w swoim rodzaju Festiwalu Komedii. 

Zapraszamy serdecznie na Przegląd Solistów Kabaretowych - gwarantujemy, że ten wieczór pozostanie w Waszej pamięci na długo!