Widowspeak | Warszawa

Bilety na koncert Widowspeak | Warszawa - 11-04-2024

Koncert Widowspeak | Warszawa

Widowspeak

11.04.2024 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Hydrozagadka


Kup bilet Biletomat 20:00 - Standard

Kup bilet Ticketmaster 20:00 - Widowspeak | Support: Laena Myers

Kup bilet Eventim 20:00 - WIDOWSPEAK

Kup bilet eBilet 20:00 - WIDOWSPEAK

Kup bilet GoingApp 20:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 46 dni

Amerykański projekt Widowspeak wystąpi 11 kwietnia w warszawskiej Hydrozagadce! Wieczór otworzy pochodząca z Los Angeles kompozytorka Laena Myers.

Widowspeak zostało założone w 2010 roku przez wokalistkę i kompozytorkę Molly Hamilton oraz gitarzystę Roberta Earla Thomasa. Duet idealnie wstrzelił się ze swoją twórczością w scenę skupioną wówczas dookoła koncertów w miejscach DIY oraz zaaranżowanych na próbownie magazynach na Brooklynie. Niedługo po swoich pierwszych występach związali się z nowojorską wytwórnią indie - Captured Tracks i zadomowili się w towarzystwie takich wykonawców jak DIIV, Wild Nothing, Beach Fossils, Blouse i Mac DeMarco na dobre. Od tego czasu na przestrzeni 6 albumów Widowspeak cierpliwie rozwijali swoje brzmienie, co można zaobserwować wsłuchując się w każdy kolejny krążek ich dyskografii. Muzyczne nawiązania pozostają jednak od lat te same: dream pop lat 90., psychodeliczny rock z lat 60. oraz klimat północno-zachodnich wybrzeży. Zwykle pracują jako duet - przyjemne dla ucha refreny zestawiają z ciepłą aranżacją, jednak zarówno w studio jak i na żywo Molly i Robert występują z zespołem. W powiększonym składzie wystąpią również 11 kwietnia w warszawskiej Hydrozagadce, a wieczór otworzy Laena Myers. Twórczość artystki to połaczenie jej punkowego, skupionego na gitarowym songwritingu backgroundu z klasycznymi korzeniami i zamiłowaniem do śpiewania ballad. Pierwszy solowy album Laeny, “LUV (Songs of Yesterday)”, ukaże się już 23 lutego nakładem wytwórni Taxi Gauche.

WIDOWSPEAK

Support: Laena Myers

11.04.2024

Warszawa, Hydrozagadka 

Patronat: Kmag

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

---------------------------------------

Wpadaj na Instagram ➡ // bit.ly/Nasz-instagram

Polub nasz profil ➡ // bit.ly/Nasz--Facebook