WIFI KLAN | SZCZECIN

Bilety na koncert WIFI KLAN | SZCZECIN - 13-04-2024

Koncert WIFI KLAN | SZCZECIN

Yung Adisz , Wifi Klan , Gucci Mnich

13.04.2024 20:00

Szczecin(Zachodniopomorskie) - Kino Kosmos


WIFI KLAN pierwszy raz w Szczecinie! Yung Adisz, Gottastral i Gucci Mnich połączą siły 13 kwietnia, by opanować Szczecin!

Najważniejsze wydarzenie tej wiosny już w twoim mieście.
Wbijajcie na pierwszy w historii szczeciński koncert Wifi Klanu


Yung Adisz:

Jeden z najbardziej polaryzujących artystów młodego pokolenia - Yung Adisz, po 13 latach życia na emigracji powraca do ojczyzny, by na poważnie zająć się muzyką i sięgnąć swoich marzeń.
Najnowszy album - „Kopenhaga”, zamyka pewien rozdział w jego życiu opowiadając o tym jak wyglądała jego codzienność gdy mieszkał w Danii.

W swoich utworach porusza tematy swoich samotności, uzależnień, miłości czy depresji. Jest idealnym głosem młodego pokolenia, który nie boi się przedstawiać własnej rzeczywistości tak jak w istocie wygląda.
Na początku muzykę traktował żartobliwie pisząc mało ambitne teksty, ale szybko ta chwilowa zajawka stała się jego sposobem na radzenie sobie z własnymi demonami i samotnością żyjąc na emigracji. Zdany na samego siebie i nie posiadając żadnych kontaktów w branży udało mu się własnymi siłami przebić się do świadomości szerszej grupy odbiorców.

„Kopenhaga” to następca wydanego w 2021 roku projektu „Amnezja”, który wygenerował do tej pory ponad 17 milionów streamów na Spotify, i z którego pochodzą ciepło przyjęte single „Oszukaj Przeznaczenie”, „Uważaj Na Większych Ziomów” czy „Alkoholik”.

Gucci Mnich:

Łysy bóg polskiego rage’u, Prada Kapłan czy po prostu — Gucci Mnich.
Członek Wifi Klanu, który swoje brzmienie doprowadził do perfekcji, będąc jednym z najbardziej unikalnych raperów na polskiej scenie podziemnej. Jeśli jest w Polsce ktoś kto nawiązując do viralowej piosenki “przywiózł Wock do Polski, to zdecydowanie jest to Gucci Mnich.
Fioletowe flow, cybernetyczne wokale, tajemniczy wizerunek i świetny gust do podkładów — to wszystko czyni z niego podziemnego GOATa.


Wstęp +18 lub +16 z podpisaną zgodą opiekuna.

Wzór zgody: // www.big-idea.eu/zgoda/Zgoda.docx