Jack Savoretti w Warszawie

Bilety na koncert Jack Savoretti w Warszawie - 22-04-2024

Koncert Jack Savoretti w Warszawie

Jack Savoretti

22.04.2024 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Niebo


Kup bilet Eventim 20:00 - Jack Savoretti

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 tygodni
Do wydarzenia 57 dni
Jack Savoretti wraca do Polski na koncert w warszawskim Niebie. Doskonale znany w Polsce wokalista i gitarzysta zagra 22 kwietnia.

Jack Savoretti, Brytyjczyk o włoskich korzeniach, od lat konsekwentnie buduje swoją pozycję na rynku muzycznym. Na rynku fonograficznym artysta jest obecny już 16 lat, ale to w 2015 roku jego popularność eksplodowała. Za sprawą albumu „Written In Scars” muzyka Savorettiego szturmem wdarła się na listy przebojów, a on sam zyskał międzynarodową popularność, za którą poszło uznanie krytyków. Wydanym w 2019 roku albumem „Singing to Strangers” jedynie przypieczętował swoją pozycje pokazując, że można łączyć zamiłowanie do muzyki z lat 60. i 70. z współczesną elektroniką, akustyczne dźwięki gitar i fortepian z tanecznymi melodiami, tworząc popowe kompozycje niepozbawione rockowego charakteru. W 2021 roku artysta wydał album „Europiana”, a 20 maja 2022 roku ukazała się „Europiana Encore”.

O jego renomie jako wokalisty i twórcy tekstów doskonale świadczą liczne współpracace z wybitnymi artystami i artystkami, takimi jak Bob Dylan, Kylie Minogue, Shania Twain czy Nile Rodgers. Jack Savoretti ma niewątpliwy talent do przekazywania swoich muzycznych korzeni, które są w równym stopniu przesiąknięte kalifornijskimi songwriterami z lat 60. i 70., jak i europejskimi bardami takimi jak Charles Azanvour i Lucio Battisti.

Artysta kończy pracę nad 8. albumem, a w 2024 roku wyruszy w trasę po Wielkiej Brytanii i Europie.Powiązane