KARNET : Summer Arena Festival

Bilety na KARNET : Summer Arena Festival

KARNET : Summer Arena Festival

Fisz Emade , Sorry Boys , Natalia Przybysz , Brodka , ORGANEK , Iksy , Vito Bambino , Summer Arena Festival

12.07.2024 17:59

Gliwice(Śląskie) - Arena Gliwice


Kup bilet Eventim 17:59 - KARNET : Summer Arena Festival

Kup bilet Eventim 18:00 - Summer Arena Festival - PIĄTEK

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 miesięcy
Do wydarzenia 51 dni
Słońce, dobre towarzystwo i najlepsza muzyka na żywo - to brzmi jak kolejna edycja Summer Arena Festival! Letnia scena ponownie zagości w PreZero Arenie Gliwice w dniach 12-13 lipca.

Summer Arena Festival 2024 to 2 dni koncertowe, przepełnione dobrą muzyką i niezapomnianymi wspomnieniami. Piątkową zabawę rozpoczną IKSY, następnie posłuchamy Sorry Boys, Brodki, a wisienką na torcie będzie występ Vito Bambino. W sobotę natomiast powita Was Piotr Zioła, Fisz Emade, a wszystko zakończą Natalia Przybysz oraz Organek MTV Unplugged.

Doskonale wiemy, że jeden dzień festiwalu to za mało! Z tego powodu przygotowaliśmy 2-dniowe karnety, abyście mogli jeszcze dłużej cieszyć się najlepszymi brzmieniami podczas Summer Arena Festival 2024.

Do zobaczenia w lipcu w PreZero Arenie Gliwice!Powiązane