Okean Elzy w Warszawie

Bilety na koncert Okean Elzy w Warszawie - 02-05-2024

Koncert Okean Elzy w Warszawie

Okean Elzy

02.05.2024 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Palladium


Kup bilet Eventim 20:00 - Okean Elzy

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 tygodni
Do wydarzenia 14 dni
Okean Elzy wystąpi w maju w Warszawie!

Legenda ukraińskiego rocka, grupa Okean Elzy, zawita do Polski, by dać niezapomniany koncert w warszawskim Palladium 2 maja 2024 roku. Zespół, którego historia sięga ponad dwóch dekad, znany jest z niezwykłej energii scenicznego występu i charyzmatycznego lidera, Honorowanego Artysty Ukrainy, Svyatoslava Vakarchuka.

Okean Elzy to nie tylko kluczowa część historii muzyki ukraińskiej, ale także fenomen, który przekracza granice pokoleń. Zespół, który na przestrzeni lat przeszedł wiele zmian składu, zachował wierną bazę fanów i zdobył serca nowych słuchaczy na całym świecie. Ich muzyka, to połączenie rockowej energii z poetyckimi tekstami, które poruszają ważne tematy społeczne i osobiste.

Zanim świat usłyszał o Okean Elzy, jego członkowie tworzyli grupę Clan of Silence. Grupa zyskała lokalną popularność, występując na studenckich imprezach i w restauracjach. Jednak to spotkanie z Svyatoslavem Vakarchukiem w 1994 roku przesądziło o powstaniu Okean Elzy. Nazwa zespołu, inspirowana pracami Jacques'a Cousteau, zwiastowała wielkie sukcesy na scenie muzycznej.

Debiut zespołu nastąpił w 1994 roku, a już w 1995 Okean Elzy zyskał swoich pierwszych fanów, którzy owacyjnie przyjęli ich występ. Od tego czasu zespół wydał 9 studyjnych albumów, nagrał 15 singli i nakręcił 37 teledysków, z których każdy zdobył serca słuchaczy w Ukrainie i poza jej granicami.

Przełom nastąpił w 1998 roku, kiedy to zespół przeniósł się do Kijowa, a ich debiutancki album "Tam, gdzie nas nie ma" otworzył im drogę na międzynarodowe sceny. W kolejnych latach Okean Elzy nie tylko zdobył liczne nagrody i wyróżnienia, ale także przyczynił się do popularyzacji ukraińskiej muzyki na świecie.