Muzyka Łączy: Lutosławski na wesoło - interaktywny koncert famiijny - Muzyczna podróż dla całej rodziny w Białymstoku

Bilety na koncert Muzyka Łączy: Lutosławski na wesoło - interaktywny koncert famiijny - Muzyczna podróż dla całej rodziny w Białymstoku - 21-04-2024

Muzyka Łączy: Lutosławski na wesoło - interaktywny koncert famiijny - Muzyczna podróż dla całej rodziny w Białymstoku

Piotr Wróbel , Anna Martyniuk-Tofiluk , Eva Piłat

21.04.2024 12:00

Białystok(Podlaskie) - Nie Teatr


Muzyka Łączy z pedagogicznym wyczuciem, muzyczną lekkością i do tego bajkową fabułą tworzy programy edukacyjne dla dzieci i całych rodzin. Tym razem motywem przewodnim interaktywnego koncertu będzie muzyka polskiego kompozytora, Witolda Lutosławskiego, a jednym z bohaterów intrygujący instrument - suzafon. Zapraszamy w czasy beztroskiego dzieciństwa napełnione aranżacjami muzyki klasycznej.

Młodych melomanów wraz z rodzicami zapraszamy na koncert przeplatany opowieścią ilustrowaną muzyką Witolda Lutosławskiego, zaaranżowaną na fortepian, suzafon i puzon. Zabierzemy Was w barwną muzycznie podróż. Historia urodzin Witka jest pełna niespodzianek. Wraz z przyjaciółmi spędza czas na placu zabaw i poszukuje ukrytego skarbu. Pomożecie nam odgadnąć zagadki, które ułatwią odnalezienie skarbu.

Naszym specjalnym gościem będzie Piotr Wróbel, jeden z kilku w Polsce suzafonistów. Poznacie suzafon oraz puzon. W drugiej części koncertu zaśpiewamy jeden ze znanych utworów Lutosławskiego, który napisał do słów Juliana Tuwima. Stworzymy orkiestrę i w praktyce dowiecie się, jak tworzy się zespół z suzafonem w tle.

Koncert "Lutosławski na wesoło" grupy Muzyka Łączy przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-10 lat, ale zapraszamy także młodszych uczestników, którzy świetnie odnajdą się w tej muzycznej atmosferze, w której twórcy dbają o łatwo przyswajalną powtarzalność motywów, interakcję i wprowadzają atrakcyjnie w świat muzyki klasycznej. Dzieci w wieku 0-1 możecie zabrać nieodpłatnie.

Wykonawcy:
Piotr Wróbel - suzafon, puzon
Anna Martyniuk - Tofiluk-fortepian
Eva Piłat - fortepian, narrator

Zespół artystyczny projektu Muzyka Łączy tworzą:

Eva Piłat - urodziła się w Caracas w Wenezueli, gdzie ukończyła szkołę muzyczną II stopnia. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie w klasie fortepianu. Pianistka, akompaniatorka, muzykoterapeutka, pedagog muzyczny, autorka słuchowisk muzycznych dla dzieci. Koncertuje w różnych salach w kraju i za granicą jako solistka i w zespołach muzyki kameralnej. Jest założycielką Evana Studio prowadzącego działalność pedagogiczną i muzykoterapeutyczną. Od 2013 roku prowadzi interaktywne muzyczne wydarzenia (koncerty i warsztaty) dla dzieci i dorosłych tworząc grupę Muzyka Łączy.
Anna Martyniuk-Tofiluk - pianistka, aranżerka, autorka słuchowisk i książek muzycznych dla dzieci. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. F .Chopina w Warszawie w klasie fortepianu. Koncertuje w różnych salach w kraju i za granicą. Bierze udział w wielu projektach muzycznych, związanych nie tylko z muzyką klasyczną. Od 2013 roku prowadzi interaktywne muzyczne wydarzenia (koncerty i warsztaty) dla dzieci i dorosłych tworząc grupę Muzyka Łączy.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl