GRIMA & ULTAR w Krakowie

Bilety na koncert GRIMA & ULTAR w Krakowie - 19-06-2024

Koncert GRIMA & ULTAR w Krakowie

Grima , ULTAR

19.06.2024 19:00

Kraków(Małopolskie) - Klub Gwarek


Kup bilet KupBilecik 19:00

Kup bilet eBilet 19:00 - GRIMA, ULTAR "Under the sign of last spruce 2024" - odwołane

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 2 dni

GRIMA - melodic black metal
Grima - Duet z mrocznych lasów Syberii, założony przez Velhelma i Morbiusa. Istnieje od 2014 roku jako projekt wyłącznie studyjny, z pogańskim etosem "opartym na kulcie Starego Lasu, jego mocy i magii, gdzie Grima jest najwyższym bogiem… potężnym duchem, który chroni tylko tych, którzy żyją w lesie i karze każdego, kto nie szanuje przyrody".

ULTAR - lovecraft black metal
ULTAR to 5-osobowa grupa prosto z serca Syberii, Krasnoyarsk'u, który umiejscowiony jest pomiędzy wyjącymi lasami a czerwonymi górami. Pod względem gatunkowym, zespół można uznać za dźwiękowych alchemików, którzy łączą black metal, post metal oraz shoegaze, mieszając to z talentem do kreowania niesamowicie dramatycznych melodii. Mówiąc wprost - grają Lovecraftowy Black Metal.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl