Santander Letnie Brzmienia 2024: ŁÓDŻ - DZIEŃ 1 w Łodzi

Bilety na koncert Santander Letnie Brzmienia 2024: ŁÓDŻ - DZIEŃ 1 w Łodzi - 16-08-2024

Koncert Santander Letnie Brzmienia 2024: ŁÓDŻ - DZIEŃ 1 w Łodzi

Łąki Łan , Poluzjanci , Sorry Boys , Mrozu , DARIA ZAWIAŁOW , LemON , Kaśka Sochacka , Brodka , Margaret , Babie Lato , Rosalie , Bela Komoszyńska , Bartek Królik , Vito Bambino , Letnie Brzmienia , Rubens

16.08.2024 17:00

Łódź(Łódzkie) - Miejski Zieleniec


Kup bilet Eventim 17:01 - Santander Letnie Brzmienia 2024: ŁÓDŹ - KARNET

Kup bilet Eventim 17:00 - Santander Letnie Brzmienia 2024: ŁÓDŻ - DZIEŃ 1

Kup bilet Eventim 17:01 - Santander Letnie Brzmienia 2024: ŁÓDŹ - KARNET

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 53 dni
Poznaj gwiazdy Santander Letnie Brzmienia 2024! To oni zagrają na festiwalu!

Plejada polskich artystek i artystów wyrusza w lipcu w festiwalową trasę Santander Letnie Brzmienia 2024. Tegoroczna edycja dotrze do 6 miast, nowych lokalizacji, a podczas 12 festiwalowych dni odbędzie się ponad 100 koncertów! Festiwal zawita do Krakowa, Wrocławia, Warszawy, Łodzi i Poznania oraz powróci do Katowic. W line-upie solowe koncerty najpopularniejszych polskich artystów i wyjątkowe projekty specjalne. Zagra m.in. Mrozu, Daria Zawiałow, Vito Bambino, Kaśka Sochacka i Łąki Łan oraz projekt specjalny BABIE LATO.


Od pierwszego weekendu lipca do końca sierpnia Santander Letnie Brzmienia zapraszają w podróż przez różne gatunki muzyczne – od popu i rocka, muzykę doskonale znaną z rozgłośni radiowych, po brzmienia bardziej alternatywne.

Na scenie pojawi się najpopularniejsza dziewczyna pop w kraju, Daria Zawiałow, której najnowsza studyjna płyta bije rekordy popularności, świętujący 15-lecie kariery artystycznej Mrozu, dla którego będzie to kolejne lato z Santander Letnie Brzmienia oraz mogący pochwalić się, aż ośmioma nominacjami do nagrody Fryderyk 2024 za album „Pracownia”, Vito Bambino. Powraca też wyjątkowy projekt specjalny BABIE LATO w składzie Brodka, Margaret i Rosalie.

Santander Letnie Brzmienia to muzyka artystów i artystek, dla których koncertowe lato to od lat udział w tym wydarzeniu. W tym roku ponownie zagra Kaśka Sochacka, zespół LemON oraz gwiazdy ubiegłorocznej edycji, Bartek Królik i Rubens. Premierowo zagrają Poluzjanci pracujący nad nową, czwartą płytą oraz wracający po przerwie Łąki Łan i Sorry Boys z ujmującą Belą Komoszyńską wyśpiewującą przebojowe „Absolutnie, absolutnie”.

Koncerty będą wzbogacone specjalnymi i interaktywnymi wydarzeniami dla publiczności. Nie zabraknie również strefy warsztatowej i chilloutowej dającej okazje do twórczej zabawy. Spotkajmy się, posłuchajmy najlepszej polskiej muzyki, przetańczmy letnie wieczory w doskonałej atmosferze.

HARMONOGRAM TRASY FESTIWALOWEJ SANTANDER LETNIE BRZMIENIA 2024
KRAKÓW / 5-6.07 / Parkowa
WROCŁAW / 12-13.07 / Pola Marsowe
KATOWICE / 26-27.07 / Strefa Kultury
WARSZAWA / 9-10.08 / Tor Służewiec
ŁÓDŹ / 16-17.08 / Miejski Skwer na Lutomierskiej
POZNAŃ / 30-31.08 / Park Cytadela

Więcej informacji na stronie TUTAJ.

Organizatorem festiwalu Santander Letnie Brzmienia 2024 jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem wydarzenia jest Eventim, Tor Służewiec, Urząd Miasta Łódź i Miasto Katowice. Patroni medialni: RMF FM, Zwierciadło, Elle, Onet. Sponsor główny: Somersby. Sponsor tytularny: Santander Bank Polska.Powiązane