Dni Kluczborka 2024 - Smolasty, PlanBe, Berek

Bilety na koncert Dni Kluczborka 2024 - Smolasty, PlanBe, Berek - 14-06-2024

Koncert Dni Kluczborka 2024 - Smolasty, PlanBe, Berek

PlanBe , Smolasty

14.06.2024 21:30

Kluczbork(Opolskie) - Stadion KKS


Rok szybko minął… i po raz kolejny Dni Kluczborka wracają na stadion KKS ul. Sportowa 1 w Kluczborku. Tegoroczne Dni Miasta odbędą się 14 - 15 czerwca 2024, podczas tych dwóch dni na kluczborskiej scenie zaprezentują się znakomite gwiazdy polskiej estrady muzycznej!

Piątek 14.06.2024 godz. 19.00 - Zespół Berek


To trójka przyjaciół z Bielska Podlaskiego. Poznali się dzięki muzyce, która jest nierozłącznym elementem ich rozmów i aktywności. Bawią się, poszukują i czerpią ogromną radość z tworzenia nowych i oryginalnych brzmień. W 2021 roku postanowili założyć zespół pod nazwą "BEREK". Od tego momentu mają na swoim koncie 6 singli, 1 album praz 5 teledysków. Robią muzykę z różnych gatunków - na debiutanckim albumie "Wielka Frajda" mają utwory m.in. popowe, funkowe czy łączące rap z elektroniką. Promują wielokulturowość Podlasia, tworząc teksty w ich lokalnej gwarze (tj. Utwór ,,Na Bieło").

14.06.2024 godz. 20.00 - PlanBe


PlanBE to artysta, który w swoim dorobku ma już 2 złote płyty za albumy "Insomnia" i "Moda", 117 milionów wyświetleń na Youtube za utwór "Eldorado" z Bedoesem 2115 i Deem'zem. Oprócz tego współprace z takimi artystami jak Lanek, Reto, Smolasty, Quebonafide spowodowały szybki rozwój kariery artysty. Energia na scenie, show podczas koncertów to coś, co wspomina każdy słuchacz obecny na jego występie. Bartosz to wulkan energii, który na żywo przekona każdego nieprzekonanego.

Gwiazda - godz. 21.30 - Smolasty


Smolasty, właściwie Norbert Smoliński to człowiek-orkiestra polskiej sceny hip-hopowej. Wokalista, autor tekstów i producent muzyczny, tworzący muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu. Nominowany do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategorii muzyki rozrywkowej za Fonograficzny debiut roku 2018. Współpracował z takimi artystami jak m.in. Kaz Bałagane, Otsochodzi, Białas, Malik Montana, ReTo, Chada czy PlanB. Raper tworzy bowiem kawałki z pogranicza R&B, hip-hopu oraz popu, a przy tym gra na gitarze i fortepianie oraz odpowiada za produkcję. Artysta chce przede wszystkim skupić się na tworzeniu oryginalnej muzyki wysokiej jakości, stanowiącej zarówno małe dzieła sztuki, jak i kawałki o ogromnym potencjale rozrywkowym. Do tej pory Smolasty wydał trzy albumy studyjne. Pierwszy z nich, "Fake Love", stał się jednym z największych debiutanckich zakończeń 2018 roku. Płyta powędrowała aż na 7. miejsce polskiego OliSa. Sprzedano ponad 15 000 egzemplarzy jedynie na rynku krajowym, co pozwoliło uzyskać "Fake Love" status Złotej Płyty. Podobnie dobrze jak "Fake Love" sprzedała się wydana przez Warner Music Poland "Pełnia". Powędrowała ona zresztą na liście sprzedażowej aż na drugie miejsce, stając się jednym z największych hitów 2020 roku. Bez trudu uzyskała status Złotej Płyty. Mimo, że do współpracy przy "Ghetto Playboy" artysta zaprosił między innymi Kaza Bałagane, Szpaka, Kizo czy Qry, płycie nie udało się jeszcze osiągnąć statusu złotej. A jako że od jej wydania minął już ponad rok, może być o to ciężko. Do rocznego zestawienia album Smolastego się zaś nie załapał.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane