Inside Seaside Festival

Bilety na Inside Seaside Festival

Inside Seaside Festival

RY X , IDLES , Inside Seaside Festival

09.11.2024 15:00

Gdańsk(Pomorskie) - AmberExpo


Kup bilet Eventim 14:59 - Inside Seaside Festival - KARNET 2-dniowy

Kup bilet Eventim 15:00 - Inside Seaside Festival

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od miesiąca
Do wydarzenia 175 dni
Agencja Live i Radio 357 zapraszają na drugą edycję Inside Seaside!

Spotkajmy się 9 i 10 listopada w Gdańsku w AmberExpo.

Zapraszamy na drugą edycję największego indoorowego festiwalu w Polsce - dwudniowe święto muzyki z udziałem zagranicznych i polskich artystów. Przed nami 2 dni, 3 sceny i czołówka sceny elektronicznej, rockowej i jazzowej.

Inside Seaside to idealne miejsca do spędzenia czasu ze znajomymi: w specjalnie na tę okazję zaadaptowanych salach będziecie mogli posłuchać najciekawszych wykonawców z Polski i zagranicy, rozgościć się w strefie Radia 357, wziąć udział w pokazach filmowych, spotkaniach z artystami i dyskusjach. Czekają na was również przestrzeń relaksu, strefy tematyczne czy food hall.

Spędźcie weekend na Inside Seaside, w przestrzeni buzującej od muzyki i festiwalowych atrakcji!

Pierwsza edycja festiwalu okazała się ogromnym sukcesem frekwencyjnym i artystycznym - w wydarzeniu uczestniczyło ponad 12 tysięcy osób - wypełniając lukę wydarzeń muzycznych organizowanych jesienią.

IDLES
Przez długi czas na międzynarodowej scenie rockowej nie było grupy, która w tak ostry i szczery sposób wykorzystywałaby swoją muzykę do wyrażania buntu. Niezależnie od tego, czy poruszają tematy społeczne czy polityczne, IDLES robią to bezkompromisowo. Powstali w 2009 roku, a do tej pory wydali 4 albumy, z których przełomowym okazał się “Joy as an Act of Resistance”. Do Gdańska przyjadą promować swoje piąte wydawnictwo, “TANGK”, któreukazało się w lutym. Jeśli wcześniej Brytyjczycy byli wkurzeni na świat, przepracowywali własne traumy i złość, teraz patrzą na rzeczywistość w jaśniejszych barwach, oferując miłość, radość i wdzięczność za samą możliwość istnienia.

RY X
Nominowany do nagrody GRAMMY artysta i producent RY X nieustannie poszukuje więzi między naturą, duchem i ludzkim doświadczeniem. Jego muzyka ma ponad miliard streamów, otrzymał platynowe i złote płyty za swoje nagrania. Ekspresja i wrażliwość to sedno jego pracy i tego, co przywołuje w swojej muzyce łączącej takie nurty jak ambient, pop i indie folk. Tworzył muzykę do oper, teatrów tańca, projektów multimedialnych, a także do filmów. Jego ostatni album „Blood Moon” ukazał się w 2022 roku, a przed kilkoma dniami zaprezentował nowy utwór „All I Have” pokazując, czego można się spodziewać po jego koncercie na tegorocznej odsłonie Inside Seaside.

BLACK PUMAS
Zespół tworzą Adrian Quesada oraz Eric Burton. Ich drogi połączyły się w 2018 roku i od tego czasu występują jako Black Pumas - a nawiązanie do nazwy organizacji, która w latach 60. i 70. XX wieku walczyła o prawa czarnej mniejszości w USA, nie jest przypadkiem.
Swoim brzmieniem teksańskie Czarne Pantery nawiązują do tego okresu, mocno zakorzeniając się w soulu i R&B, mieszając je z odrobiną psychodelii i rocka. Ich debiutancki album ujrzał światło dzienne w 2019, i jeszcze w tym samym roku otrzymał nominację do Nagród Grammy w kategorii Best New Artist. Za tą pojawiły się kolejne, a łącznie było ich siedem, w tym tegoroczna dla najlepszego występu rockowego. Zespół ma na swoim koncie dwa studyjne krążki - wspomniany debiut “Black Pumas” oraz wydany w październiku 2023 “Chronicles of a Diamond”.
Występ Black Pumas na Inside Seaside to ukłon w stronę wszystkich miłośników muzyki łączącej alternatywne R&B z rockiem i emocjonalnością ukrytą w wokalu i tekstach.

THE LAST DINNER PARTY
Glam rock, inspiracje płynące z gotyku, zadymionych klubów wschodniego Londynu i nowej fali. Pełne różnorodności, drapieżnego brzmienia i wyjątkowej, kobiecej siły The Last Dinner Party dołączają do line-up’u Inside Seaside 2024 - będzie to pierwszy występ grupy w Polsce!
Artystki mieszkają i nagrywają w Londynie, a o ich debiutanckim albumie “Prelude to Ecstasy” - wydanym na początku lutego 2024 - mówi się, że otworzył zupełnie nowy rozdział w historii indie rocka. Pochodzące z niego single "Nothing Matters", "Sinner", "My Lady of Mercy", "On Your Side" czy "Caesar on a TV Screen" podbiły gitarowe listy przebojów na całym świecie, a oczy krytyków i branży muzycznej skupiły się właśnie na nich.Powiązane