фlux | k-wax x Synergy Cult w Poznaniu

Bilety na koncert фlux | k-wax x Synergy Cult w Poznaniu - 01-05-2024

Koncert фlux | k-wax x Synergy Cult w Poznaniu

Elvira , AIST , zenwerk

01.05.2024 16:00

Poznań(Wielkopolskie) - Pawilon Nowa Gazownia


фlux odnosi się do idei przepływu, pojęcia z pogranicza psychologii, humanistyki i współczesnej filozofii. W różnych językach oznacza także strumień, wpływ, ciągłe zmiany, a więc czynniki, które z łatwością możemy odnaleźć w otaczającej nas rzeczywistości.

Projekt jest wynikiem współpracy poznańskiego k-wax i warszawskiego kolektywu Synergy Cult, działających na pograniczu muzyki elektronicznej, sztuk wizualnych i scenografii. Idąc tropem płynnej idei фlux artyści chcą stworzyć unikalną przestrzeń do swobodnej interakcji na linii performer_ka-odbiorca_zyni. Przestrzeń ukierunkowaną na osiągnięcie szczególnego stanu umysłu: przepływu, mieszanki euforii, skupienia i synergii z otaczającym tu i teraz.

Line up:
Embind / High Hopes, Warsaw
aist / Synergy Cult, Warsaw
Zenwerk / Synergy Cult, Warsaw
Elvira / k-wax, Poznan

scenografia: Aleksander Kienitz

BIO

Embind ― DJ-ka pochodząca z Mińska, kuratorka High Hopes, cyklu wydarzeń skupionego na undergroundowych odmianach muzyki elektronicznej. Muzyczna edukacja urozmaicona ścieżką taneczną zamieniły jej pasję w w pragnienie dzielenia się muzyczną wizją. Elena kocha podróże po świecie, które pozwalają na poznawanie i rozszerzanie granic rzeczywistości, co przekłada się na jej selekcję muzyczną, unikalną mieszankę “deep & trippy” sounds.

https://soundcloud.com/ellenembind

Aist ― jest DJ-em pochodzącym z Litwy i współzałożycielem warszawskiego multidyscyplinarnego kolektywu Synergy Cult. Podbija serca umiejętnie łącząc ze sobą różnorodne gatunki muzyczne. Jego podróż z muzyką elektroniczną od początku jest organiczna. Na drodze eksploracji różnorodnych gatunków i poszerzania muzycznych horyzontów,naturalnie zbudował obszerną kolekcję, z której cały czas czerpie, ale i nie przestaje jej rozbudowywać.

https://soundcloud.com/aistdj

Zenwerk ― założyciel multidyscyplinarnego kolektywu artystycznego Synergy Cult, producent muzyczny, DJ i live performer. W swoich najnowszych produkcjach czerpie inspirację z neo house'u i breakbeatu oraz dźwiękowych tekstur nagranych w terenie.

https://soundcloud.com/zenwerk

Elvira ― DJ, producent, promotor, właściciel k-wax, działającego wcześniej jako record store, a obecnie platforma promowania muzycznego undergroundu. Nie ma określonego stylu muzycznego, dzięki ciągłym śledzeniu nowości i eksploracji starych płyt jego selekcja pozostaje elastyczna i nieprzewidywalna.

https://soundcloud.com/elvvira __

*******