TR/ST w Krakowie

Bilety na koncert TR/ST w Krakowie - 02-10-2024

Koncert TR/ST w Krakowie

TR/ST

02.10.2024 20:00

Kraków(Małopolskie) - Kamienna


Kup bilet Ticketmaster 20:00 - TR/ST

Kup bilet Eventim 20:00 - TR/ST

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 7 dni
Do wydarzenia 133 dni
Artysta znany ze swoich charakterystycznych darkwave’owych brzmień wystąpi dwukrotnie w Polsce! TR/ST zawita do Krakowa (2 października, Kamienna 12) oraz Warszawy (3 października, Progresja), w ramach trasy promującej jego nowy album. Właśnie ukazał się singiel zwiastujący to wydawnictwo.

TR/ST (dawniej Trust) to pseudonim producenta i wokalisty Roberta Alfonsa. Początkowo tworzył go w duecie z Mayą Postepski, perkusistką zespołu Austra. Ich wczesne brzmienia porównywano do Depeche Mode i Joy Division, wspólnie wydali nominowany do Juno Award debiutancki album “TRST”. Po odejściu Postepski projekt ewoluował w solowe przedsięwzięcie Alfonsa, w którym nie boi się on podejmować artystycznego ryzyka z każdą kolejną płytą, oferując odbiorcom zarówno mroczną i intymną elektronikę, ekstatyczne taneczne brzmienia, jak i bardziej industrialno-ambientowe pejzaże. Z początkiem tego roku ukazała się nowa “TR/ST EP” na której oprócz singla “Robrash” znalazła się kolaboracja z kanadyjską gwiazdą hyperpopu Cecile Believe, cover hitu “Being Boing” Pet Shop Boys nagrany w duecie z Jakiem Shearsem, a także oficjalny release krążącego od 2015 roku i uwielbianego przez fanów “Slug”. Artysta pracuje obecnie nad kolejnym albumem, który ma poszerzyć jego brzmienie w sposób zaskakujący i kinematograficzny: ,,większy, lepszy, piękniejszy oraz zakopany w błocie”.