Musicale Świata w Krakowie


Kup bilet Eventim 18:00 - Musicale Świata

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 tygodni
Do wydarzenia 15 dni
Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością pragniemy powiadomić, że 29 czerwca 2024 r. (sobota) o godz.18.00, w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie, odbędzie Gala Jubileuszowa z okazji 55-lecia istnienia Domu Handlowego JUBILAT. Wspaniały koncert pt. Musicale Świata będzie zwieńczeniem obchodów jubileuszowych. W niepowtarzalnej scenerii Teatru zabrzmią obszerne fragmenty znanych na całym świecie musicali. Dzwonnik z Notre Dame, Upiór w operze, Nędznicy, Skrzypek na dachu, Koty, Evita, Taniec wampirów, Bulwar Zachodzącego Słońca, Deszczowa piosenka czy Mamma Mia to tytuły uwielbiane przez publiczność na wszystkich kontynentach. Tak więc w mroczną podróż w podziemia Opery Paryskiej, przed Katedrę Notre Dame, czy na grecką wyspę Skopelos, zabiorą Państwa najlepsi polscy artyści musicalowi: Kaja Mianowana, Anita Steciuk, Marta Wiejak, Damian Aleksander i Tomasz Steciuk, którym towarzyszyć będzie niepowtarzalna Orkiestra Obligato pod dyrekcją Jerzego Sobeńko.

Całość programu dopełni ciekawa narracja, piękne kostiumy, choreografia solistów oraz bogate multimedia, co bez wątpienia uczyni ten koncert niezapomnianym widowiskiem. Czeka Państwa niezwykle emocjonujący wieczór.

Serdecznie zapraszamy.

(ilość miejsc ograniczona)