UNITED SOUNDS FESTIVAL - DŹWIĘKI JEDNOŚCI

Bilety na UNITED SOUNDS FESTIVAL - DŹWIĘKI JEDNOŚCI

UNITED SOUNDS FESTIVAL - DŹWIĘKI JEDNOŚCI

HAREVIS , Tito La Rosa , Jack Strow

05.07.2024 18:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Hybrydy


Kup bilet GoingApp 18:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 tygodni
Do wydarzenia 11 dni

Warszawa, Złota 7/9, Hybrydy

 5 lipca 2024, 18:00 - 23:00’

I pula biletów – 120zł

II pula biletów – 150zł

III pula biletów – 180zł

Bilety na bramce – 200zł

 ♪ „Wszystko we wszechświecie ma swoją matkę, a cisza jest matką dźwięku.”

W legendarnym warszawskim klubie Hybrydy odbędzie się pierwsza edycja "United Sounds Festival" pn. "Dźwięki Jedności". W ramach festiwalu odbędzie się ceremonia kakao prowadzona przez Harevisa & Nani, ecstatic dance przy rytmach Huni Kuin w wykonaniu Jacka Strowa oraz koncert Tito La Rosa - Andyjskiego uzdrowiciela muzycznego. Będzie to idealna okazja do zajrzenia w głąb siebie i własnej duchowości.

☕ Nasze wydarzenie rozpoczniemy wyjątkową ceremonią ze 100% kakao, poprowadzoną w sposób zgodny z przekazami rdzennych nauczycieli Mezoameryki. To spotkanie ze sobą i z siłami natury.

 Następnie zagra dla Was Jack Strow - artysta, który łączy tradycyjne chanty i ikarosy ludów Huni Kuin z nowoczesną muzyką elektroniczną na pograniczu Organic, Afro i Ethno House’u. Oddajcie się w ekstatyczny taniec, który pozwoli Wam rozładować stres, zdjąć brzemię dnia codziennego i otworzyć umysł na własne emocje poprzez wolność ruchu i ekspresji!

 Na koniec będziecie mieli szansę by uleczyć swoją duszę słuchając muzyki rdzennego Peruwiańczyka z rodu Quechua w wykonaniu Tito La Rosy - znanego na całym świecie muzycznego uzdrowiciela i zdobywcy nagrody Grammy, który poprzez swoje melodie pozwoli Wam obudzić w sobie Wasze najgłębiej ukryte pierwotne wspomnienia.

Zapraszamy was do Hybryd, by przeżyć z nami te niezapomniane chwile pełne muzyki, tańca, radości i zgłębiania samego siebie. Ten wieczór stanie się cennym przystankiem na waszej ścieżce do samoświadomości.

O artystach:

Tito La Rosa

Tito La Rosa, potomek Indian Quechua z peruwiańskich Andów, nie jest tylko strażnikiem muzyki przodków, ale także "Curandero de Sonido" – Dźwiękowym Uzdrowicielem, który wykorzystuje starożytną andyjską mądrość i muzykę do budzenia naszych pierwotnych wspomnień. Jego głębokie połączenie z rdzennymi praktykami uzdrawiania dźwiękiem zostało uznane na całym świecie.

Tito La Rosa jest potomkiem Indian Quechua z peruwiańskich Andów. Od około 40 lat pracuje z uzdrawianiem dźwiękiem, używając starożytnych instrumentów z dawnego Peru, a także nowoczesnych instrumentów z różnych części świata. Przez wiele lat odzyskiwał, konserwował, studiował i zanurzał się w muzyce przodków Peru. Nazywany jest Curandero de Sonido – uzdrowicielem dźwiękiem, który wchodzi w zmieniony stan, aby wywoływać dźwięki, które podnoszą, umożliwiają uzdrowienie i przywracają równowagę.

Ma na swoim koncie 12 produkcji muzycznych, w tym "Munay El Poder del Amor", "Pachamama", "Kintu", "Ritual", "Nasca", "Icaro Canto Shamánico" Tito La Rosa nagrywał z Mary Youngblood dla wytwórni Silver Wave. Jego CD "The Prophecy of the Eagle and the Condor" z 2002 roku było nominowane do Native American Music Award w kategorii Najlepsze Nagranie Muzyki Świata. Współpracował z muzykiem Kitaro przy jego albumie "Thinking of you", który zdobył nagrodę Grammy w 2001 roku.

Tito La Rosa był głównym mówcą na Międzynarodowej Konferencji na temat Tradycyjnych Instrumentów we Współczesnej Muzyce, sponsorowanej przez rząd francuski. Brał również udział w podróżującej wystawie Smithsonian "Heart and Hands: Musical Instrument Makers of America".

W 2014 roku otrzymał instytucjonalne wyróżnienie przyznane przez Ministerstwo Kultury Peru jako artysta, który przyczynił się do rozwoju i rozpowszechniania muzyki peruwiańskiej na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Jack Strow

Jack Strow jest producentem muzycznym i DJ-em grającym muzykę "wysokowibracyjną" na pograniczu Organic House, Afro House i Ethno House. Jego muzyka jest formą terapii dźwiękiem dla duszy i ciała wprowadzającą słuchacza w stan głębokiego relaksu. Jack Strow inspiruje się kulturami rdzennych narodów z całego świata, jego pierwszy album pt. "Huni Kuin Chants: Jibóia Part 1” ma za zadanie przybliżyć kulturę ludu Huni Kuin szerszej publiczności. Album łączy unikalne pieśni szamanów z Huni Kuin z muzyką elektroniczną. Jack Strow swoją muzyką dociera przede wszystkim do serc słuchaczy otwierając okno na bogactwo dziedzictwa i duchowego przesłania rdzennych narodów. .

Harevis & Nani

Kakao od pradawnych czasów było i nadal jest uważane za świętą roślinę. Najstarsze podania, zapiski i odkrycia archeologiczne wskazują na to, że używane było rytualnie przez starożytnych Majów w rozmaitych celach. Kakao ma zdolność otwarcia serca i poprowadzenia świadomości w głąb, co owocuje lepszym poznaniem siebie i odblokowaniem drogi do poczucia miłości. To ceremonia przywołująca pamięć stworzenia człowieka. Powrót do korzeni i osadzenie się we własnym centrum. Ceremonia zostanie poprowadzona przez Harevisa i Nani, Polskich muzyków i podróżników, praktykujących kosmowizję i rytualistykę rdzennych ludów Mezoameryki od ponad 10 lat.

harevis.com, graciascacao.pl

PLAN WYDARZENIA

18:00 - Otwarcie bram

☕ 19:00 - Ceremonia Kakao - Harevis & Nani

 20:00 - Ecstatic Dance - Jack Strow

21:00 - Tito La Rosa

W miejscu wydarzenia znajdzie się również przestrzeń, w której można zakupić rękodzieło plemienne, instrumenty i kakao.

Rekomendowane jest uniknięcie picia kawy w dniu wydarzenia oraz picia alkoholu w ciągu 3 dni poprzedzających ceremonię.

organizator: Musicart