wav.Forms: Solomun w Gdańsku

Bilety na koncert wav.Forms: Solomun w Gdańsku - 13-09-2024

Koncert wav.Forms: Solomun w Gdańsku

Solomun

13.09.2024 19:00

Gdańsk(Pomorskie) - Stocznia Cesarska


Kup bilet Biletomat 19:00 - GA

Kup bilet Eventim 19:00 - wav.Forms: Solomun

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 tygodni
Do wydarzenia 81 dni
Solomun to międzynarodowo uznany i wielokrotnie nagradzany DJ oraz producent pochodzący z Chorwacji. Znany jest przede wszystkim ze swojego brzmienia deep house i tech house, które przyniosło mu miliony fanów i obserwujących na całym świecie. Wydał kilka singli i albumów, w tym „Nighttime Tales” (2018) oraz „Friends of Friends” (2012).

Solomun, urodzony jako Mladen Solomun 10 kwietnia 1979 roku w Lublanie w Słowenii, dorastał w muzycznej rodzinie i od najmłodszych lat grał na pianinie. Jego matka była wokalistką jazzową, a ojciec zawodowym muzykiem. Jako nastolatek zainteresował się muzyką elektroniczną i zaczął eksperymentować z produkcją. W 2004 roku przeprowadził się do Berlina w Niemczech, gdzie kontynuował doskonalenie swojego rzemiosła.

Kariera Solomuna nabrała tempa w 2006 roku, kiedy to wraz z DJ-em i producentem Dominikiem Eulbergiem założył wytwórnię Diynamic. Wytwórnia szybko zdobyła uznanie dzięki unikalnemu brzmieniu, które łączyło elementy deep house, tech house, minimal techno i progressive house. Od tego czasu Solomun wydał liczne single i albumy w Diynamic, a także w innych wytwórniach, takich jak Get Physical Music i Defected Records. Współpracował również z innymi artystami, takimi jak HOSH, Adriatique i Stimming.

W 2012 roku Solomun zdobył nagrodę dla najlepszego producenta na Electronic Music Awards. Był także nominowany do Beatport Music Awards w 2014 i 2015 roku.Powiązane