Joanna Nawrot - Wyjątkowy koncert "Czy to walca czar...?" w Gdańsku

Bilety na koncert Joanna Nawrot - Wyjątkowy koncert "Czy to walca czar...?" w Gdańsku - 06-10-2024

Joanna Nawrot - Wyjątkowy koncert "Czy to walca czar...?" w Gdańsku

Joanna Nawrot

06.10.2024 17:00

Gdańsk(Pomorskie) - Dwór Artusa


Kup bilet KupBilecik 17:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 5 dni
Do wydarzenia 111 dni

Zapraszamy melomanów na wyjątkowy koncert: Czy to walca czar…? Joanna Nawrot - artystka - sopranistka zaprasza swoich wyjątkowych gości: zarówno śpiewaków i muzyków instrumentalistów do kolejnego już koncertu z cyklu Amber Classic - muzyka w Gdańsku. Wystąpią znakomita mezzosopranistka Karolina Sikora, tenor Piotr Maciejowski, baryton Jan Żądło i Jakub Milewski - soliści polskich i światowych scen operowych.

Zapraszamy na koncert przywodzący na myśl najwspanialsze tradycje operowe i operetkowe. Specjalnie przygotowany program, zawierający słynne czardasze, walce, toasty, miłosne arie, duety i ansamble operowe, sceny operetkowe to, lekki, błyskotliwy a zarazem niezwykle liryczny i wzruszający spektakl. W programie znajdą się najsłynniejsze sceny z oper: "Traviata""Carmen", "Don Giovanni" "Madama Butterfly""Rigoletto" i wielu innych. Magię dawnego, roztańczonego Wiednia odkryjemy w najpiękniejszych duetach i scenach z operetek (m.in. "Księżniczka czardasza", "Zemsta nietoperza"), a szampański nastrój podsycą barwne pieśni neapolitańskie.

Przygotowaliśmy dla Państwa pełną emocji i wzruszeń ucztę z muzyką klasyczną w towarzystwie znakomitych śpiewaków - solistów scen operowych. Popisom śpiewaków towarzyszyć będzie wirtuozowska, brawurowa gra fortepianu, skrzypiec i wiolonczeli. Koncert oplecie barwne słowo wiążące aktora. Koncert Joanny Nawrot i Jej Gości to niezapomniany wieczór w krainie najpiękniejszych melodii! Tego wydarzenia nie mogą Państwo przegapić! Serdecznie zapraszamy!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl