Ed Sheeran +-=÷x EUROPEAN TOUR 2025 we Wrocławiu

Bilety na koncert Ed Sheeran +-=÷x EUROPEAN TOUR 2025 we Wrocławiu - 16-08-2025

Koncert Ed Sheeran +-=÷x EUROPEAN TOUR 2025 we Wrocławiu

Ed Sheeran

16.08.2025 18:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Stadion Wrocław


Kup bilet Eventim 18:00 - Ed Sheeran +-=÷x EUROPEAN TOUR 2025

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 tygodni
Do wydarzenia 387 dni
Światowej sławy artysta Ed Sheeran ogłasza nową serię koncertów w Europie!

Światowej sławy artysta Ed Sheeran ogłosił kolejną serię koncertów w ramach trasy Mathematics, które odbędą się od maja do września 2025 roku. Trasa obejmie takie kraje jak Hiszpania, Francja, Włochy, Niemcy, Norwegia, Szwajcaria, Belgia, Polska, Szwecja i Dania.

Ed zachwyci swoich fanów wieloma ulubionymi utworami z dekady obejmującej matematyczny okres jego albumów, w tym z najnowszego wydania „-” (Subtract).

Ed Sheeran to artysta, który definiuje epokę, sprzedając prawie 200 milionów płyt na całym świecie. Po podbiciu Ameryki Północnej swoją rekordową trasą Mathematics, Sheeran zabrał swoją blockbusterową trasę do Azji Południowo-Wschodniej, ZEA, Indii, a ostatnio ponownie do Europy, cały czas bijąc rekordy i tworząc historię.

Koncerty w Europie w 2025 roku:
30 maja, Hiszpania, Madryt, Cívitas Metropolitano
06 czerwca, Francja, Marsylia, Orange Vélodrome Stadium
14 czerwca, Włochy, Rzym, T.B.A
20 czerwca, Francja, Lille, Decathlon Arena - Stade Pierre Mauroy
29 czerwca, Niemcy, Stuttgart, MHPArena
05 lipca, Niemcy, Hamburg, Volksparkstadion
26 lipca, Norwegia, Oslo, Ullevaal Stadion
02 sierpnia, Szwajcaria, Zurych, Stadion Letzigrund
08 sierpnia, Belgia, Antwerpia, Middenvijver Park
16 sierpnia, Polska, Wrocław, Tarczyński Arena
23 sierpnia, Szwecja, Sztokholm, Strawberry Arena
29 sierpnia, Dania, Kopenhaga, Øresundsparken
30 sierpnia, Dania, Kopenhaga, Øresundsparken
05 września, Niemcy, Düsseldorf, Merkur Spiel-Arena

BILETY Z DRUGIEJ RĘKI – PROSIMY O PRZECZYTANIE

Ed Sheeran i jego zespół ponownie stanowczo sprzeciwiają się korzystaniu z nieoficjalnych serwisów sprzedaży biletów z drugiej ręki, aby zapobiec wykorzystywaniu fanów podczas zakupu biletów na jego koncerty. Koncerty w ramach tej trasy będą korzystać ze specjalnie opracowanej technologii mobilnych biletów cyfrowych z zabezpieczeniami, aby zapewnić, że prawdziwi fani kupują autentyczne bilety, oraz aby zapobiec sprzedaży biletów po zawyżonych cenach przez nieoficjalne serwisy i sprzedawców. Fani, którzy nie będą mogli wziąć udziału w koncertach, będą mogli odsprzedać swoje bilety innym fanom po cenie zakupu plus opłata rezerwacyjna za pośrednictwem oficjalnej platformy odsprzedaży po cenie nominalnej tam, gdzie kupili bilety.

Organizatorzy apelują do wszystkich klientów, aby korzystali wyłącznie z oficjalnych stron sprzedaży biletów wymienionych na Edsheeran.com i przypominają, że Viagogo nie jest oficjalnym sprzedawcą biletów na tę trasę. Jak w przypadku poprzednich tras Ed Sheerana, organizatorzy będą monitorować transakcje sprzedaży we współpracy z Narodowym Zespołem ds. Cyberprzestępczości, aby identyfikować zakupy naruszające warunki sprzedaży biletów na koncerty Eda Sheerana. Wszystkie zakupy biletów naruszające te warunki będą podlegać możliwości anulowania. Aby uzyskać listę często zadawanych pytań, prosimy odwiedzić Edsheeran.com.Powiązane