Koncert Premierowy: Klasiik - Tragiczny Mixtape gościnnie: Danny, Flint, Freezy Frost, Muflon, Theodor w Warszawie

Koncert Premierowy: Klasiik - Tragiczny Mixtape gościnnie: Danny, Flint, Freezy Frost, Muflon, Theodor w Warszawie - 19-09-2015

Koncert Premierowy: Klasiik - Tragiczny Mixtape gościnnie: Danny, Flint, Freezy Frost, Muflon, Theodor w Warszawie

Flint , THEODOR , Muflon , Danny , Freezy Frost

19.09.2015 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Harenda - Piwnica pod Harendą


Siemasz!
Po krótkiej przerwie i po dość znacznych zmianach wracamy z sobotnią dawką dobrego rapu w Piwnicy pod Harendą!
Zmiany? Na pewno na lepsze: organizacją zajmą się chłopaki z Rap w Stolicy przy współpracy z Supportbase. Za gramofonami stanie niezawodny DJ Maestro.
Czekacie? Bo my tak!

Już 19.09 o godzinie 19:00
odbędzie się premiera najnowszego wydawnictwa Klasiika pod tytułem "Tragiczny MIXTAPE".

Na scenie towarzyszyć mu będą:
Danny, Flint, Theodor, Muflon i Freezy Frost.

Ale to nie wszystko!
Przed występem Klasiika o waszą energię pod sceną zadbają:
- Studio Front Bemowo
- John87 & Rudy_ZTZ

Beatbox:
-
-

Podsumowując:
19.09 (Sobota) Klub Harenda
Zagrają:
- Klasiik + goście
- Studio Front Bemowo
- John87 & Rudy_ZTZ


Wjazd 10 PLN


Liczymy na punktualność!! Elo!

___________________________________________________
Wyobrażam sobie, jak słuchasz opowieści raperów, od których 'to wszystko się zaczęło' A pamiętasz jak? 93? 94? 600V na Dj'ce, Peja wbija na koncert ICE T, inni opowiadają Ci o wtorkach w Remoncie, imprezach w Hybrydach czy Bitwie w Płocku. O tym jak rodziły się dzisiejsze legendy, "osiedlowe akcje", "jeśli nie widziałeś, nigdy nie zobaczysz" - co byś dał, by, choć na chwilę przenieść się w tamte czasy i 'zobaczyć jak było na Hip-Hopu początkach" ?

A co powiesz na inną wizję? Wyobrażam sobie rapową scenę za 3? 5? 10? lat. Widzę mainstreamowych raperów sprzedających za ten czas tysiące płyt, grający setki koncertów, stanowiących kolejne pokolenie świeżego oddechu dla sceny, zajmujących miejsce takich raperów jakimi dziś są VNM, Te-Tris, W.E.N.A, Zeus czy Bisz - Stojący przed Stodołą tłum. Chcesz wejść do środka... ściskasz w ręku bilet, zapłaciłeś za niego 40? 50 zł? Wszystko, by zobaczyć to wielkie wydarzenie?

Wróćmy do tu i teraz. NASZĄ ROLĄ nie jest uczyć Cię historii. Nie jest nią też podziwianie gwiazd, gdy te wschodzą już na wielkich scenach w pełnej okazałości. My chcemy wraz z Tobą, znaleźć młode pokolenie zdolnych raperów tam, gdzie ich historia dopiero się tworzy...
Na undergroundowych deskach, niedużych scen. Chcemy stworzyć miejsce z klimatem, gdzie ten przyszły główny nurt może minąć się w klubie, przybić piony, wypić lufę przy barze i budować undergroundową scenę, dokładnie tak jak miało to miejsce kiedyś w Hybrydach, Remoncie i ???

No właśnie. Z naszą inicjatywą schodzimy do jednej z najsłynniejszych rapowych piwnic (Pewna 2'ga pozycja, zaraz po podziemiach dawnego RRXu ;)) do Piwnicy pod Harendą przy Warszawskim Krakowskim Przedmieściu - na imprezę pod nazwą LET US PLAY.

Na każdej edycji tej imprezy 5 kolejnych ekip ma możliwość zaprezentowania się na scenie w 15-20 minutowych koncertach. Zadaniem całej reszty jest okupowanie baru, słuchanie muzyki i "robienie tego wszystkiego co zwykle robią raperzy na najbie"

Koncerty są rejestrowane, by zapewnić pamiątkę z przeszłości i wizytówkę występujących ekip dla innych organizatorów imprez.