Portobello Booking & BIG BOAT PARTY (DAY & NIGHT) / SeaZone Music & Conference 2016 w Sopocie

Bilety na koncert Portobello Booking & BIG BOAT PARTY (DAY & NIGHT) / SeaZone Music & Conference 2016  w Sopocie - 11-06-2016

Koncert Portobello Booking & BIG BOAT PARTY (DAY & NIGHT) / SeaZone Music & Conference 2016 w Sopocie

Tenessee , Ricardo , Creamer , Juniore , Conradq , TOM NOVY , Pete Grace , Adam Faz , JACOB A , BEKKETT , MIRA EL TORO

11.06.2016 12:00

Sopot(Pomorskie) - Soho Clubogaleria


Tom Novy - Ekscentryczny hedonista, zgryźliwy komentator, samozwańczy enfant terrible sceny muzyki tanecznej. Taki Klaus Kinski muzyki house. Istnieje wiele mniej lub bardziej ekstremalnych przymiotników, którymi można opisać Toma. Wyjątkowy i w pozytywny sposób nieprzewidywalny, dzięki temu lub pomimo tego jest jednym z najważniejszych członków niemieckiej i międzynarodowej sceny muzycznej.

Seb Skalski - Flagowy artysta legendarnego labelu Miguela Migasa z Kaliforni. Znany także jako COCO Władek , Cool Daddy , Wacky Deep , SebSki , Jamajski SpekuLant czy Seb Skalski to warszawski muzyk, kompozytor, DJ , producent działający na scenie od ponad 15 lat. Deeplomatik to autorski projekt Seba, który pozwolił mu uzewnętrznić jego różnorodność talentów i gustów muzycznych

Jacob A - Bez dwóch zdań jeden z najlepszych polskich wokalistów klubowych, występuje na największych festiwalach oraz w najbardziej prestiżowych klubach w Polsce i w Europie. Swoim nieprzeciętnym głosem oraz doskonałym wyczuciem muzyki wprowadza słuchaczy w wyjątkowy klimat, przez co każde wydarzenie muzyczne z jego udziałem staje się niezapomnianym przeżyciem.
bez dwóch zdań jeden z najlepszych polskich wokalistów klubowych, występuje na największych festiwalach oraz w najbardziej prestiżowych klubach w Polsce i w Europie. Swoim nieprzeciętnym głosem oraz doskonałym wyczuciem muzyki wprowadza słuchaczy w wyjątkowy klimat, przez co każde wydarzenie muzyczne z jego udziałem staje się niezapomnianym przeżyciem.

wiecej na: www.seazonesopot.pl