ADRIATIQUE (DIYNAMIC, ZURYCH) w Warszawie

Koncert ADRIATIQUE (DIYNAMIC, ZURYCH) w Warszawie - 07-05-2016

Koncert ADRIATIQUE (DIYNAMIC, ZURYCH) w Warszawie

TIKA MILANO , Kuba Otłowski , Bartosz Smurlik , Adriatique , Sincz , Truant , Luxtone , Maciek Głębocki , Dasein , Maciej Wunsch Music

07.05.2016 23:00

Warszawa(Mazowieckie) - Nowa Jerozolima


Adriatyk to północne odgałęzienie Morza Śródziemnego, które oddziela Półwysep Apeniński od Bałkańskiego, czyli temperamentne Włochy od jeszcze bardziej wybuchowych Bałkanów. Nazwa pochodzi od starożytnego portu morskiego Adria, założonego przez Etrusków, który dziś znajduję się w obszarze Wenecji Euganejskiej. Od Mediolanu dzieli go jakieś 2 sekundy podróży, oczywiście, palcem po mapie.

Adriatique to również jeden z najgorętszych duetów na współczesnej scenie muzyki elektronicznej, współtworzony przez dwóch Adrianów - Schweizera oraz Shala - którzy godnie reprezentują marką, jaką jest Diynamic, labelu, założonego przez uwielbianego przez wszystkich maestro Solomuna.

Pochodzą z Zurychu, który w XVIII wieku stał się ważnym ośrodkiem myśli liberalnej, przyciągającym najbardziej światłe postacie literatury czy filozofii z całego świata. Od tamtego czasu niewiele się zmieniło, gdyż dzisiaj Zurych znów staje ważnym ośrodkiem kulturalnych spotkań na szczycie, a to za sprawą organizowanego przez nich prestiżowego cyklu imprez „Moving Around Us” w rodzinnym mieście, który uznawany jest za miejsce spotkań międzynarodowych gości świata klubowego z lokalnymi talentami dziedziny muzyki i sztuki.

„Feeling Good EP” z Thyladomid, „Bodymovin EP” dla Diynamic Music, "Ain't Nobody EP’ czy „Rollox” to tylko kilka parkietowych sztosów z brzega, zaś samozwańczy bracia udowadniają jednak, że show to nie tylko muzyka, ale również sam sposób bycia. Uwielbiają mieszać różne style, a ich sety są bardzo intensywne, dynamiczne i przede wszystkim unikalne. I tak też będzie podczas spotkania w Nowej Jerozolimie!


DJs:

Mainfloor:
Adriatique (DIYNAMIC MUSIC, 2DIY4)
Tika Milano (Nowa Jerozolima)
Kuba Otłowski (Nowa Jerozolima)

Boczna: Kuba Otłowski B-DAY

Luxtone (Subraum Records)
Maciek Głębocki (Audioriver Festival)
DASEIN (SOULFOOLED)
Bartosz Smurlik ( Nowa Jerozolima, T2P / Time2Play )
Maciej Wunsch (Sonda Records)
Sincz (Burn Residency Ibiza, T2P / Time2Play)
Truant (Nowa Jerozolima, Luzztro)


Date: 07.05.2016
start: 23:00
end: nie tak prędko!
tix:
20PLN via Going. (Wyprzedana)
25PLN via Going. (Wyprzedana)
30PLN via Going
30PLN/40PLN w dniuPowiązane