Up To Date Festival 2016


www.uptodate.pl

Karnet FULL
Centralny Salon Ambientu
23 Września, Lokalizacja TBA
24 Września, Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Odeska 1
Technosoul, Electronic Beats
23—24 Września, Stadion Miejski, ul. Słoneczna 1
 
Karnet STADION MIEJSKI
Technosoul, Electronic Beats
23—24 Września, Stadion Miejski, ul. Słoneczna 1

Karnet CENTRALNY SALON AMBIENTU  
23 Września, Lokalizacja TBA
24 Września, Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Odeska 1


Tym, którzy po raz pierwszy stykają się z Up To Date Festival przypominamy – nie jest to zwykły festiwal! W ciągu sześciu ostatnich lat z niedużej lokalnej imprezy Festiwal stał się unikatowym wydarzeniem muzycznym i dzięki pasji tworzenia, jakiej nieustannie oddają się jego organizatorzy, swym charakterem przyciąga najciekawszych twórców gatunku z całego świata.

Tegoroczna edycja Up To Date Festival znalazła się także na krótkiej liście polskich festiwali, na których pojawi się T-Mobile ze swoim wyjątkowym muzycznym projektem Electronic Beats. Obecność tak silnego sponsora na Up To Date Festival nie tylko dowodzi jego wartości muzycznej, ale jest także zapowiedzią kolejnych, wręcz rewolucyjnych zmian, dzięki którym już dziś Up To Date znajduje się w jednej lidze z najważniejszymi festiwalami w Polsce takimi jak Audioriver w Płocku czy OFF Festival w Katowicach. 

Zmiana lokalizacji i obecność T-Mobile to jednak nie wszystko. W formule Festiwalu jak co roku znalazło się także miejsce na Centralny Salon Ambientu, który ponownie odbędzie się w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz po raz pierwszy w drugiej lokalizacji, którą organizatorzy trzymają jeszcze w tajemnicy.

Tym razem nie Węglowa, a zadaszone sektory parkingów Stadionu Miejskiego przy ul. Słonecznej w Białymstoku w dniach 23 i 24 września wypełnią się muzyką do jakiej zdążyli nas już przyzwyczaić organizatorzy Up To Date Festival.Powiązane