Asymmetry Festival - Bilet weekendowy (23-24.09.2016)


Asymmetry Festival

Asymmetry to ważne miejsce na europejskiej mapie niewielkich festiwali muzycznych. Miejsce, w którym tworzone są trendy, to miejsce spotkań kultur i konfrontacja postaw osób kreujących współczesną kulturę w Polsce, a także Wschodniej i Zachodniej Europie.

 Festiwal jest organizowany we Wrocławiu od 2009 roku, a jego rdzeń programowy stanowi muzyka przekraczająca granice takich gatunków jak metal, rock, jazz, elektronika i pop. Publiczność może zobaczyć wyłącznie artystów bezkompromisowych, śmiało czerpiących z tradycji muzyki popularnej, stosujących najnowocześniejsze kompilacje brzmień. Wielu z zaproszonych artystów występuje w Polsce po raz pierwszy. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dniach 22-24 września w klubie Firlej.

Niszczycielski doom metal w wykonaniu Conan, mroczny folk DARKHER, odurzające akustyczne dźwięki DBUK, fascynujące alt country Slim Cessna's Auto Club oraz zabójcze riffy Swallow the Sun - tak prezentuje się pierwszy zestaw wykonawców, którzy pojawią się na Asymmetry Festival 2016!

Dzień 1 - 22.09 (czwartek)

/Main Stage/
Darkher
Discharge
Joe Buck Yoursel
De Staat
Yob

/Pallet Stage: Borówka Showcase/
Please The Trees
Lasse Matthiesen
Henry David’s Gun

Dzień 2 - 23.09 (piątek)

/Main Stage/
Slim Cessna’s Auto Club
Conan
Sinistro
Sub Rosa
Swallow The Sun

/Pallet Stage: Denovali Showcase/
Subheim
John Lemke
Orson Hentshel

Dzień 3 - 24.09 (sobota)

/Main Stage/
Dbuk
Izah
Jesu/Sun Kil Moon
Dirge

/Pallet Stage: Subsound Showcase/ 
Lilli Refrain
Mombu
Marcellaria Mobile Di Mezzanotte

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.Powiązane