Berlin Techno #03 w Szczecinie


Wita was ponownie ekipa Umweltpumpe 1 z trzecią odsłoną Berlin Techno. Jako że to już czerwiec noce są coraz cieplejsze, nikomu nie chce się kisić w klubie lecz wypić piwko na świerzym powietrzu w tle słuchając dobrej muzyki, postanowiliśmy wyjść temu naprzeciw. :)
Tym razem szykujemy dla was dwie sceny, pierwsza Open Air Stage na tyłach znanego wam klubu Oficyna, gdzie również odbyła się 4 dniowa majówka, kto był ten wie, a kto nie był niech przyjdzie zobaczy i pobawi się razem z nami. :) Na tej scenie głównie usłyszycie muzykę techno, acid, hardtechno, tekkno, live tekk w wykonaniu naszej ekipy, jak również innych świetnych Dj'ów z europy których zapraszamy specjalnie dla was, aby zaspokoić wasz apetyt na dobrą muzyke. :)
Druga scena Chill Stage będzie znajdowała się w klubie, gdzie jak już będziecie musieli odpocząć od tuptania na pierwszej scenie, usiąść wychillautować się bądź posłuchać po prostu innej muzyki tam też znajdziecie coś dla siebie. Tutaj zaś nasi Dj'e uraczą was muzyką electro, tech house, house, minimal, postaraliśmy się, aby skład na tej scenie był naprawdę dobry i miłośnicy tych gatunków na pewno nie będą zawiedzeni. Podsumowując dla każdego coś miłego i dobrego znajdzie się na jednej lub drugiej scenie wybór należy do was :)
Poniżej przedstawiamy wam kompletny line up, zebraliśmy cała paczkę Dj'ów z Czech, Niemiec i Polski :-) Sadzimy że skład na dwóch parkietach was nie zawiedzie. Ròwnież na tej odsłonie Berlin Techno Sebastian Keks będzie świetował wypuszczenie swojej nowej EP'ki, ktôra zaprezentuje oficjalnie pierwszy raz na scenie klubowej wlaśnie u nas w Szczecinie :-) i w prezecie przywiezie dla paru z was specjalnie wytłoczone świerzutkie płyty winylowe :-) ròwnież nasz Szczeciński kompan z ekipy Masscin obchodzi tego dnia urodziny i napewno przygotuje wam pysznego seta :-)


Berlin Techno #03


Line up:

Open air stage ( techno, acid, tekkno, live tekk) 20:00 - 8:00 :


JC ACID vs. ANS - Acid punk ravers/ darkside/ Pilsen CZ

PODRY - Acid punk ravers/ Pilsen CZ

WOODY - darkside club/ Pilsen CZ

SEBASTIAN KEKS - Umweltpumpe1/ minitek rec./ Berlin

PETER PEGEL - edelkonsum/ mad monday /Berlin

TURREK - Umweltpumpe1/ pd rec./ Altenburg - live!

TECHTHERAPY - Umweltpumpe1/ Szczecin

MASSCIN - Umweltpumpe1/ SzczecinChill stage ( electro, tech house, house, minimal ) 22:00 - 6:00 :


DANNY SUBSONIC - tresor/ Berlin

EXTRAORDINÄÄR - dj duo - up1 rec./ Umweltpumpe1/ Berlin

TAKTGEBER - Umweltpumpe1/ nachteulen/ Berlin

NICK LAST - Umweltpumpe1/ Berlin

MDMA - massive dance music association/ Braunschweig

S3LECTOR - Laboratorium Dźwiękòw/ Szczecin

Enter: 15 PLNDo zobaczyska.