La Coka Nostra w Warszawie

Bilety na koncert La Coka Nostra w Warszawie - 26-04-2010

Koncert La Coka Nostra w Warszawie

La Coka Nostra

26.04.2010 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Stodoła


Zapraszamy na potężną rapową eksplozję w wykonaniu jednego z najciekawszych projektów muzycznych ostatnich lat- La Coka Nostra. Połączone siły Everlast\'a, DJ Eclipse\'a, Danny Boy\'a, Ill Bill\'a, Slaine\'a, to energia i moc, jakich dawno nie było na hiphopowej scenie.

Ceny biletów:
    - 110 zł


Byli członkowie grupy House of Pain: Everlast, DJ Lethal i Danny Boy, postanowili znów połączyć siły. Z pomocą kilku znajomych artystów utworzyli La Coka Nostra- projekt z pogranicza hardcore'owego rapu i rocka.

Na ich pierwszej wspólnej płycie "A Brand You Can Trust", która ukazała się w lipcu 2009 promowanej przez dwa single: "That's Coke" i "I'm An American" nie znajdziecie żadnego słabego kawałka czy wypełniaczy. Energetyczne podkłady, za które odpowiada przede wszystkim DJ Lethal (pojedyncze perełki to Everlastowe "The Stain" i Alchemistowe "Choose Your Side"), z pewnością przypomniały wielu słuchaczom najlepsze czasy House of Pain, Cypress Hill czy Public Enemy. Na płycie zagościli B-Real, Snoop Dogg, Sick Jacken, Bun B, Q-Unique i Immortal Technique.

La Coka Nostra w 2009 odwiedzili dwa największe festiwale rapowe w Europie: w lipcu Splash Festival w Niemczech, zaś w sierpniu zawitali do Czech na Hip Hop Kemp.

Już w kwietniu tego roku Stodołą zatrzęsie potężna rapowa eksplozja, obok której trudno będzie przejść obojętnie.

Dyskografia:
A Brand You Can Trust (2009)

Kompilacje i mixtape'y:
The LCN Familia (2007)
The LCN Familia vol. 2 (2009)
Audacity Of Coke (2009)

Źródło: Materiały promocyjne organizatoraPowiązane