PO CHUJU FEST 21.10| Coco Bongo & Krwiokał \Wwa, Klub Offside w Warszawie

Koncert PO CHUJU FEST 21.10| Coco Bongo & Krwiokał \Wwa, Klub Offside w Warszawie - 21-10-2016

Koncert PO CHUJU FEST 21.10| Coco Bongo & Krwiokał \Wwa, Klub Offside w Warszawie

Coco Bongo , Krwiokał

21.10.2016 20:00

Warszawa (Mazowieckie) - Offside, Brzeska 16 lok. 2

180

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


PO CHUJU FEST - najważniejsze wydarzenie w Polskim "andergrandzie" w tym roku, masz okazje oglądać z bliska jak powstaje historia. Nie spodziewaliście się, że ten festiwal jest juź zorganizowany!! Może nawet niektórzy już kliknęli, że wezmą udział nawet nie wiedząc, na co się zdecydowali. A zdecydowali się wziąć udział w jedynym I niepowtarzalnym niespodziewanym festiwalu "Po Chuju Fest 2015".

Polska Scena Żenująca, Debilcore oraz pyta.pl zapraszają na pierwszą edycję PO CHUJU FEST. Wystąpią"

Coco Bongo (Pop/Debil/Punk)
Zespół z Sucharszczyzny Pomorskiej, grający gatunek stworzony i nazwany przez niego samych - PedauPunk (albo zwyczajnie, pop punk) powstał przypadkiem z 3 ludzi którzy po prostu chcieli robić muzykę i odreagować trudne dzieciństwo. Nie ma specjalnych wzorców ani przekazu w muzyce którą grają. Jednakże, wzorują się na kalifornijskich brzmieniach zmieszanych z kiełbasą i piwem.
Po raz pierwszy w 4-osobym składzie:
Buszu - gitarra zwodząca, łabędzi śpiew
Pszemo - gary, napoje chłodzące
Rurza - bas, dzikie okrzyki
Olo - gitarra taktyczna

Krwiokał (grind pop)
Krwiokał, warszawski prekursor nurtu „Grindpop” dziła z przerwami od roku 2013 kiedy to tego samego dnia powstał i nagrał swój pierwszy utwór. Był to „No i chuj”” który od razu okazał się być przebojem internetów. Krwiokał przed występem na festiwalu „Zacieralia 2015” przeobraził się w pełny rockowy skład. Plany wejścia do studia i dalszych koncerów pokrzyżowało jednak odejście „Dobrego” którego nowo-założona (wtedy) formacja zaczęła osiągać coraz większe sukcesy i pozbawiać go jakiegokolwiek czasu wolnego. Krwiokał osłabiony odejściem wioślarza oraz problemami innych członków, tłamszonych chorobami, nękaniami ze strony wymiaru sprawiedliwości, bezrobociem, nałogami a nawet bezdomnością stanął na krawędzi rozpadu i wyschnięcia. Kiedy wydawało się to już mało prawdopodobne, kazało się, że Krwiokał nawraca i to w najbardziej mocarnym z dotychczasowych składów. Jeśli chcecie być świadkiem nawrotu Krwiokału, macie niepowtarzalną szansę. Nastąpi on podczas mini-festiwalu „Po Chuju Fest” w Warszawie, już 21 Października bieżącego roku.
SKŁAD:
Jaok - wokal, gitara rytmiczna, przeszkadzajki,
Agrest - gitara basowa, chórki
Suchy Krwiokał - perkusja
Sajko - Gitara solowa
Alien Cyborg 420 - wokal


START? 20:00
WSTĘP? 10 złotych PeELEn
GDZIE? - OFFSIDE/ Praga-Warszawa


WSTĘP? 10 złotych PeELEn
GDZIE? - OFFSIDE/ Praga-Warszawa
PO CO? Przyjdźta to zobaczyta!

Wydarzenie epokowe, a bilety śmiesznie tanie, tak więc jak chcesz być pewien, że wejdziesz kup bilet w pzedsprzedażī.