Amy Macdonald: 24.03.2017 Poznań, Hala nr 2 MTP

Koncert Amy Macdonald: 24.03.2017 Poznań, Hala nr 2 MTP - 24-03-2017

Koncert Amy Macdonald: 24.03.2017 Poznań, Hala nr 2 MTP

Amy Macdonald , Newton Faulkner

24.03.2017 19:00

Poznań(Wielkopolskie) - Międzynarodowe Targi Poznańskie - Hala nr 2


Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Data: 2017-03-24 (piątek)
Miasto: Poznań
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Bilety: 120 / 140 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

Agencje Alter Art i Go Ahead zapraszają na dwa koncerty Amy Macdonald! Artystka wystąpi 23 marca w warszawskim Palladium i 24 marca na Hali nr 2 MTP w Poznaniu.

Harmonogram koncertu w Poznaniu:
19:00 otwarcie drzwi
19:45 Newton Faulkner
21:00 Amy Macdonald

Aż pięć lat czekaliśmy na nowy album Amy Macdonald, ale artystka wreszcie potwierdziła jego premierę! Płyta "Under Stars" ukaże się 17 lutego przyszłego roku. Szkocka wokalistka sama przyznaje, że praca nad materiałem zajęła rekordowo dużo czasu, ale te dwa i pół roku prac pozwalają jej czuć się wyjątkowo dumną z czwartej płyty.

Amy Macdonald jest wokalistką i autorką tekstów, specjalizującą się głównie w balladach. Na całym świecie sprzedała ponad 9 milionów egzemplarzy płyt! W Polsce jest znana przede wszystkim z przeboju „This Is The Life”, który wydała mając zaledwie 18 lat. Ten hit to tylko jeden z jej sukcesów – na koncie ma m.in. pokonanie Adele, Duffy i Gabrielli Climi w rywalizacji o niemiecką nagrodę Echo Awards dla najlepszego debiutanta, tytuł najlepszego debiutu od czasów Amy Winehouse czy pierwsze miejsce singla „This Is The Life” w dziesięciu krajach. Jest ukochaną artystką w swoim kraju. Kilka lat temu została wręcz wybrana Osobowością Roku w Szkocji!

https://www.youtube.com/watch?v=iRYvuS9OxdA

Premiera "Under Stars" będzie okazją do światowej trasy koncertowej, którą rozpocznie się w Europie. Koncerty w Polsce będą doskonałą okazją, by posłuchać zarówno najnowszych utworów, jak i największych przebojów artystki na żywo!Powiązane