Bifor GRAM Festiwal

Bilety na Bifor GRAM Festiwal

Bifor GRAM Festiwal

PSYCHOPATH , JAQP , DJ Lazy One , Domin , Ryfa Ri , Material , Kuaq , Fresk , Gilgamesh , Stiff

07.01.2017 17:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Carpe Diem


Siema załoga!

G.R.A.M. Festiwal to nasz najnowszy projekt mający na celu wypełnić lukę pomiędzy muzyką hip-hop, a elektroniczną muzyką undergroundową. Wrocławska scena muzyczna, skupiona teraz na innych stylach, potrzebuje silnego wsparcia w gatunkach rap i drum’n’bass.

To wydarzenie jest przedsmakiem tego, co będzie się działo podczas festiwalu, który planowo ma stać się imprezą cykliczną oraz plenerową.

🎧 🎼 💽 🎱 🎧 🎼 💽 🎱

Przygotowaliśmy dla Was na ten szczególny dzień różne atrakcje:

Od godziny 16:00 do 23:00:

Scena dzienna - RAP:

- giełda winyli (WaxEaters),
- warsztaty z produkcji muzycznej (Szkoła Muzyki Nowoczesnej)
- wykład na temat historii płyty winylowej,
- bitwa freestyle (niebawem dodatkowe wydarzenie i więcej info!),
- pokaz beatbox,
- sketch sesja ze współpracą z No names
(LINK -> https://www.facebook.com/events/703803853117802/ )
- warsztaty taneczne,
- Wirtualna Gra.pl - wszystko o wirtualnej rzeczywistości

KONCERTY:

Ryfa Ri
LINK FB -> www.facebook.com/RyfaRi/
(Twoja Stara Team, DIIL GANG, WCK, D.O.G.sFam) – ur. w Szczecinie, związana z tańcem i kulturą Hip Hop od lat, reprezentantka Warszawy, Polski. Tancerka i raperka, dzieli się tańcem (Hip-Hop/ House) w studiach i szkołach tańca, sędzia zawodów tanecznych, MC, host wydarzeń.
Ryfa stawia raczej na klasyczne brzmienia, gatunkowo osadzona w funku, jazzie, reggae, punk, ska, boom bapach i gatunkach pokrewnych, przy tym wciąż szukając świeżych rozwiązań.
Koncertuje najczęściej w składzie Ri & DJ So Lazy One. Dziewczyny wyznają oldschoolową filozofię show i block party, dlatego też po ich występach nie wolno spodziewać się ‘klasycznej formy polskiego koncertu rapowego’. FIIIIYAAAAAAH!

Ryfa Ri/ Pekro album pt."Miejskie stery" ->
https://goo.gl/lHQmnC

Polska Wersja feat. Ryfa Ri "Kombinatoryka" ->
https://goo.gl/HfyBkD


Dj Lazy One
www.facebook.com/djlazyone
Reprezentuje Twoja Stara Karass, Warszawski Funk oraz wytwórnię Alkopoligamia.com. Tanecznie nie jeden parkiet spaliła, muzycznie natomiast nie jeden parkiet rozbujała, odwiedzając Hradec Kralove, Łódź, Wałbrzych, Białystok, Sopot, Zieloną Górę i wiele innych miast. Organizatorka Tłustych Skrecz Sesji oraz imprez ELO RAP w Warszawie. Jej skrecze możesz usłyszeć na płytach: Ryfa Ri, Zetenwupe, Mondry i Gupi, OLL47. Jak by tego było mało to serwuje break'i dla b-girls i b-boys oraz dzieli się swoimi wyszukanymi vibe'ami w kategoriach street dance.

Dj Lazy One - Klaser vol.2 promomix -> https://goo.gl/KMyWaw

Dj Lazy One x Ryfa Ri - "Lot" -> https://goo.gl/4VVNCr


🎧 🎼 💽 🎱 🎧 🎼 💽 🎱

Od godziny 22:00 do 6:00:

SCENA PARAFIA (DRUM&BASS):

Kuaq
www.soundcloud.com/kuaqdnb

Kuaq to młody DJ z Mysłowic. Swój kunszt szlifuje wraz z kolektywem Scream Music. W jego setach można usłyszeć zawsze starannie dobraną selekcję i dbałość o atmosferę, specjalizuje się w klimatach deep, atmo, halfstep drum&bass, ciągle szuka czegoś nowego, wpadnijcie zobaczyć co znalazł.

Stiff [Rezystancja]
www.soundcloud.com/stiffreza

Fresk [Vibration Sessions/Bass Drive]
www.vibrationrecords.com/V5

Świeża postać na wrocławskiej scenie artystycznej. W młodości zainspirowany przez LTJ BUKEM, który zainicjował u niego miłość i oddanie do muzyki. Porusza się głównie w klimatach Drum’n’Bass, Liquid, Soulful, Deep, a jednocześnie wciąż szuka nowych rozwiązań i inspiracji muzycznych. Kolekcjoner płyt winylowych, z których prezentuje swoje random’owe sety. Początkujący – jeszcze – producent oraz perkusista.

Jaqp [DRUMATIC] b2b Gilgamesh [DRUMATIC]

Gibo UDS b2b Structural
www.facebook.com/Gibo-UDS-1505940466350011
www.soundcloud.com/gibo666

Structural pochodzi z Łodzi. Gatunek Drum and Bass poznał w roku 2002, a niedługo później, bo w roku 2004, zaczął miksować, by w 2005 zadebiutować ze swoim pierwszym publicznym występem. Następne miesiące przyniosły kolejne występy tym razem już jako członek zrzeszony w formacji Drombo, której założeniem było promowanie mrocznych produkcji z podgatunku techstep i neurofunk. Publikowane w internecie mixy przyczyniły się do częstych bookingów na terenie całego kraju i dały możliwość zagrania u boku szanowanych i docenianych producentów ze świata takich jak: Pyro, Sunchase, Leon Switch, Current Value, Cooh, Raiden, Skynet i wielu innych. W międzyczasie każdy wolny moment poświęcał na zgłębianie tajników produkcji i tym samym osiągnął kilka wydawnictw w wytwórniach Melting Pot, Tilt i kilku mniej znanych. W ciągu ostatnich kilku lat miał zaszczyt wystąpić na kilkudziesięciu imprezach pod banderą ekipy UDS, zrzeszającej miłośników klasycznego Drum and Bassu, organizującej nielegalne plenerowe imprezy, jak i duże festiwale. Od niedawna dumnie reprezentuje ogólnopolską organizację Neurofunk Society of Poland.

Domin
soundcloud.com/domin-moonscape-neuroshock
mixcloud.com/dominikdwiszniewski/

Material
soundcloud.com/materialdnb

Mówią, że spotkanie z jego muzyką działa jak dorzucenie cracka do ayahuaski.
Kim jest ten owiany tajemnicą dj i producent?
Mainstreamowe media milczą, lecz kroniki trójmiejskiego undergroundu szeroko rozpisują się na temat tej persony. Opisują go jako enigmatycznego junglistę, samuraja przecinającego podziały gatunkowe. Dużymi literami zapisują go jako szamana powołującego do życie akustyczne monstra, które mutuje z substratów dubu, metalu i nieziemskich odłamków drum&bassu.
Material posiada moce zamykania swych pomiotów w czarnych dyskach i miksowania ich z innymi. Tę niebywałą moc zdobywał przez wieloletnie praktyki w światyni trójmiejskiego życia nocnego, w klubie Sfinks700. Szkolił się i wielokrotnie wystąpił u boku najoryginalniejszych, charyzmatycznych magów nowoczesnej szkoły jungle, drum&bass, dubstep tj.: Stray, June Miller, Anile, Prolix, Cause4Concern, The Sect, Skitty, Hatti Vatti, Radikal Guru, Reza, Mortem, Radicall.
Na co dzień skrywa potężne moce twórcze pod osłoną codzienności, pracy w charakterze realizatora dźwięku i światła w kilku warszawskich klubach. Jednak spokój w jego przypadku jest pojęciem względnm i nie trwa długo.... gdy tylko Księżyc staje w jednej linii między Ziemią a Słońcem ferment dźwięków, psychodeli i cyfrowej technologii wpadają w obłąkańczy taniec z Materialem kontrolującym wir wypluwający płomienne pomioty junglowego rytuału.
Ogień meteorytów/produkcji nie uleciał uwadze ośrodków badań nad zjawiskami kosmicznymi i takim sposobem przekute w czarne dyski poczynania Materiala ukazały się nakładem wytwórni Alphacut Records (DE), Danger Chamber (UK), DubKraft Records (ES), Digi-lab Records (UK).
Najnowsze monstrum rozmiaru 12" - ACR3006 - jeszcze w tym roku nawiedzi was za sprawą Alphacut Records.

Psychopath [Ganjaclinik/Party Hard/Machine of Death]

Dla przypomnienia link do zapowiedzi naszego klipu, który ukaże się już wkrótce! -> (https://www.facebook.com/gramevent/videos/1779717552244935/?__mref=message_bubble)

Czekają na Was oczywiście konkursy!

GRACIE z nami?

BILETY (do nabycia w lokalu- płatność gotówką):
15 zł - SCENA DZIENNA (RAP)
15 zł - SCENA PARAFIA (DRUM&BASS)
20 zł - SCENA DZIENNA I SCENA PARAFIA

BILETY przez PATRONITE:
www.patronite.pl/gram


Organizator zastrzega prawa do zmian w harmonogramie wydarzenia oraz jego elementów.

Ekipa G.R.A.M.