Aktualności

11-07-2017-09:26:21

Nowy numer Gogol Bordello

Udostępnij! Tweetnij!

Dowodzona przez charyzmatycznego Eugene'a Hütza formacja Gogol Bordello zaprezentowała kolejny utwór z nadchodzącej płyty "Seekers and Finders".

Gogol Bordello fot. Go Ahead

Po "Saboteur Blues" fani otrzymali wypełnione trąbkami mariachi nagranie "Walking on the Burning Coal". Piosenki można posłuchać pod tym adresem.

Krążek "Seekers and Finders" ukaże się 25 sierpnia nakładem Cooking Vinyl. Jak przekonują muzycy, materiał ma być magiczny i filuterny. Gościnnie w jednym z 11 utworów - "Did It All" - występuje Regina Spektor.

W ramach promocji dzieła nowojorska punk-rockowa grupa 25 listopada zagra w Poznaniu, w MTP2, dzień później w Warszawie w klubie Stodoła, a 27 listopada krakowskim studiu. Jako support pojawi się formacja Lucky Chops.

Oto tracklista:
1. Did It All
2. Walking on the Burning Coal
3. Break Into Your Higher Self
4. Seekers and Finders
5. Familia Bonfireball
6. Clearvoyance
7. Saboteur Blues
8. Love Gangsters
9. If I Ever Get Home Before Dark
10. You Know Who We Are (Uprooted Funk)
11. Still That Way

Gogol Bordello to doskonała mieszanka ognistego punk rocka i muzyki cygańskiej. Przez dziennikarzy grupa jest często opisywana jako bardziej teatralna, cygańska odpowiedź na The Pogues. Inni z kolei dodają, że w bogatym instrumentarium zespołu słychać wpływy od Beli Bartoka po Sonic Youth. Gogol Bordello słyną przede wszystkim z fantastycznych koncertów, na których można się spodziewać po prostu wszystkiego.

Ich ostatni dotąd album to "Pura Vida Conspiracy" z 2013 roku.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!