Aktualności

28-09-2017-12:21:55

Miss May I wystąpią w Warszawie

Udostępnij! Tweetnij!

Na 6 lutego 2018 roku zaplanowano koncert zespołu Miss May I w Warszawie. Występ odbędzie się w klubie Proxima, a na scenie przed gwiazdą wieczoru pojawią się Fit For A King, Void Of Vision oraz Currents.

Miss May I fot. Archiwum zespołu

Dekadę istnienia, która wypada w 2017 roku, ekipa Miss May I postanowiła uczcić w swój ulubiony sposób, czyli objeżdżając świat z koncertami. Powód do podróży po świecie to nie tylko jubileusz. W 2017 roku premierę miała bowiem szósta płyta kapeli z Ohio, "Shadows Inside". A wszystko zaczęło się dzięki pasji do muzyki, jaką przejawiała piątka kumpli z miasteczka Troy - Levi Benton, Justin Aufdemkampe, BJ Stead, Jerod Boyd i Ryan Neff. Ostatni z wymienionych na pewien czas pożegnał się z Miss May I, ale powrócił na łono zespołu, w którym zaczynał muzyczną karierę.

Miss May I mają bardzo rozwinięty etos pracy, więc już parę miesięcy po powstaniu nagrali i wydali własnym sumptem EP-kę "Vows For A Massacre". Rok 2009 przyniósł debiut w pełnym wymiarze czasowym, zatytułowany "Apologies Are For The Weak". Przełom w karierze kapeli nastąpił w 2014 roku, kiedy premierę miała płyta "Rise Of The Lion", która dotarła do wysokiego, 21 miejsca na liście "Billboardu".

Miss May I przetrwali spadek zainteresowania metalcore'em, ponieważ nie wykonują go w postaci czystej, płaczliwej, schematycznej, lecz świetnie mieszają z rasowym, thrash metalem. No i na żywo wypadają kapitalnie, co na pewno przyczyniło się do ich sporej popularności. Warto dodać, że ich kawałek "Forgive And Forget" znalazł się na soundtracku do filmu "Piła 6", a "Apologies Are For The Weak" w grze wideo "Saints Row: The Third".

Bilety: 75 zł - przedsprzedaż, 85 zł - w dniu koncertu.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: miss may i